Domů Profil prodejce Škola LaS
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Rosice u Brna, ČR
  • 16 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 83
Aktivita: aktivní
Prodáno: 16
Registrace: 30.12.2016
Město: Rosice u Brna
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 31.12.2020 00:00 z důvodu "Dovolená".
Děkuji za pochopení.

Škola LaS

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Dobrý den,

vítáme Vás na naší stránce.

Tyto mandaly a energetické obrázky namalovali žáci mystérijní školy LaS, z nichž někteří meditují a věnují se duchovní praxi už více než 20 let.

V rámci svých každoročních desetidenních seminářů, kde se intenzivně věnují sebereflexi, meditaci a očistným technikám, malují i tyto obrazy. Pracují na nich v poslední den svého pobytu a obrazy v sobě zahrnují všechnu energetickou, mentální a emoční práci, kterou zde žáci vykonají. Energie obrazů je čistá, silná a pomáhá spojit se s vlastními pozitivními aspekty své osobnosti.

Zakoupením tohoto dílka přispíváte ke snižování a léčení následků násilí a zneužívání.

Děkujeme, s láskou, žáci LaS

 

 

 * * *

 

 

Nabídku zápisníků zde máme omezenou pouze na několik kusů, ale zápisník můžeme vytvořit z kterékoli mandaly, která je zde vystavená a která se Vám líbí. Vyberte si a kontaktujte mne Fler poštou. Termín dodání: 1-4 týdny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

 

Mystérijní škola LaS vznikala spontánně v průběhu 15-20 let, ale reálně existuje asi od roku 2005, kdy se někteří lidé, věnující se dlouhodobě duchovní praxi, rozhodli pravidelně setkávat na tzv. Setkáních s Poznáním. Tyto semináře se záhy obohatily o další s jinými tématy, rozšiřujícími a prohlubujícími dosavadní zkušenosti a vědomí frekventantů.

V současné době škola nabízí učení čerpající jak z moudrosti nauk východních mistrů, tak z učení Ježíše Krista, moderních filozofických a duchovních směrů i z osobních zkušeností učitelů.

Je zaměřená na duchovní rozvoj a harmonizaci člověka v našich současných životních podmínkách. Pracuje s duchovní, energetickou, fyzickou i psychickou složkou, otvírá nové roviny zkušeností, pomáhá překonávat zažité způsoby a představy, umožňuje uvolňovat a odstraňovat bolestné emoce. Součástí výuky je meditace, práce s energií, automatická kresba, přirozený tanec, práce s kartami a siderickým kyvadlem, konstelace, nalazování na jemně hmotné energie, emoční minicesty, tarot, práce s koněm a dalšími zvířaty. Všichni zájemci jsou vedeni k hluboké sebereflexi a sebepoznání a to tak, aby mohli svůj život prožít v harmonii s vesmírnými zákonitostmi a utvářet jej svobodně v souladu s nejniternějším jádrem své bytosti.

Mandala Dávání roztáčí, léčí a upravuje zablokované nebo nesmyslné dávání. Léčí chamtivost a lakotu. Harmonizuje dávání a přijímání. Spojuje nás s penězi, harmonizuje je a tím nám harmonizuje i práci. Učí nás, že bezpodmínečné dávání je základem bohatství. Spojuje nás s energií bohatství.

 

Mandala Jednota nás začne energeticky propojovat s energií Země a vesmíru, lidí, zvířat i rostlin. Spojuje nás s energií sounáležitosti. Léčí lásku k sobě, k lidem, zvířatům, rostlinám, k Zemi a k Bohu. Já jsem ty a ty jsi já, jsme jedno. Tvá bolest je má a má bolest je tvá, ať už si to uvědomujeme nebo ne. Tato energie nás vede k míru, klidu a lásce.

 

Mandala Polarita harmonizuje životní polarity, jako jsou muž a žena, den a noc, radost a smutek ... Dává je do rovnováhy a upozorňuje na místa, kde jsme se zablokovali. Vychýlením jedné polarity totiž vychýlíme i ostatní a tím narušíme i jiné životní oblasti. Pomáhá vnímat rovnocennost - bez jednoty není úplný ani ten druhý.

 

Energie Poznání nás spojuje s naším Já, s naší duší a my se rozpomínáme na poznání duše. Napomáhá nám uvidět jiné pohledy na náš život, společnost a planetu. Vede nás k poznání nás samých a tím i všeho, co je. Zlepšuje nám život a vede k lásce.

 

Podstata mandaly Propouštění tkví v tom, vypnout svoji mysl. Zastavit své myšlenky. Mysl letí jako splašený kůň a bere s sebou všechno, co jí stojí v cestě. Když vypneme svou mysl, můžeme začít vnímat. Můžeme pocítit své srdce a nechat ho, aby nás vedlo.

 

Sebeláska znamená přijímat sami sebe takové, jací jsme právě teď v tuto chvíli a ne, až budeme někdy dokonalí. Je to umění milovat sami sebe bez ohledu na to, co jsme kdy udělali a co kdy ještě uděláme.

 

Mandala Vyšší Já nás spojuje s naším vnitřním světem, s naší duší, s láskou k sobě a ke světu. Spojuje nás s tím, kdo jsme, s naším posláním ve světě. Rozšiřuje vnímání, co je s námi v souladu a co ne. Otevírá nám vnímání pravdy. Harmonizuje naše vztahy do lásky a svobody. Spojuje nás s energií světla a Boha. Tato energie podporuje žití spokojeného a harmonického života, který nás naplňuje.

 

Způsob dopravy
Zasíláme Českou poštou. Po předchozí domluvě je možné i osobní předání ve Vysokých Popovicích, Zastávce a v Rosicích u Brna.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Škola LaS

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--