Domů Profil prodejce skopino
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Olomouc, ČR
  • 1 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 7
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 4.12.2010
Město: Olomouc
Stát: ČR

skopino

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Firma se soustředí na výrobu ručně malovaných dřevěných výrobků pro děti.

Výrobky jsou od malých magnetek, přes ozdobné dekorace do pokojíků až po design a výrobu větších dekorací či kusů nábytku.

Zároveň se už léta soustředím na malbu na stěny, zdi a různé materiály. Vše je originál, maluji své ilustrace, které jsou i v dětských knihách v různých nakladatelstvích.

Práci s dětmi se věnuji bezmála 20 let, věnuji se i postiženým a po dohodě s pedagogy a vychovateli jsme už vymysleli několik terapeutických výrobků.

Jsem výtvarník, grafik a herec.

CV

Jiří Nebenführ

Rodilý Brňák, který ovšem svým kosmopolitním založením ve svém rodném městě pobývá jen příležitostně.

Vystudoval polygrafickou školu jako grafik – sazeč a po absolvování základní vojenské služby se po přátelském pozvání do Studia Marta (studentská scéna JAMU – divadelní fakulty) už od divadelních prken prakticky neodpoutal. Bylo jen pár přestávek, které využil k manažerské, výtvarné či kuchařské práci.

Po 3 letech ve Studiu Marta jako kulisák a jevištní mistr, byl jednu sezonu v Ha-divadle, poté vystudoval herectví na JAMU (absolvoval 1997) a pak začala jeho pouť po českých a moravských scénách. První angažmá jako herec přijal ve Středočeském divadle v Kladně, pak odešel do Karlových Varů do Městského divadla, poté se zapojil jako pomocný režisér, asistent režie a herec do natáčení seriálu Četnické humoresky (I. řada), po ukončení natáčení vyhrál konkurz na ředitelské místo v encyklopedickém nakladatelství, poté byl programovým a kulturním ředitelem v Boby centru v Brně, vedle toho spolupracoval s Divadlem v 7 a půl, pak se vrací zpět do Karlových Varů, nazkouší inscenaci v Praze (role Roderigua v Othellovi) a vrací se zpět na Moravu a to do Slezského divadla v Opavě, kde byl v angažmá 3 roky a pak odchází do Olomouce, kde setrvá jednu sezonu, aby odjel na 2 roky do Irska, kde vařil v restauracích, nemocnici, dělal číšníka i v 5ti hvězdičkovém hotelu, skončil v recyklační fabrice jako řidič vysokozdvižného vozíku a jako dělník, aby se vrátil zpět do Olomouce, kde je v angažmá doposud (od roku 2007).

Věnuje se výtvarným aktivitám – je ilustrátorem, grafikem, věnuje se hojně tvorbě pro děti. Absolvuje několik vernisáží a výstav v Olomouci 2009 - 2012.

V roce 2012 zakládá Občanské sdružení Dětem snadno, které působí na poli kulturního života, divadla a výtvarných činností a podporuje a pomáhá postiženým.

Zároveň se věnuje počítačům, má v oblibě veškeré sporty, hlavně míčové, i když kvůli zdraví dnes už jen pasivně (bývalý vrcholový sportovec – basket a volejbal).

Je rozvedený a má dvě děti, které se, jak sám říká, naštěstí divadlu zatím nevěnují – syn je úspěšný sportovec a dcera hraje na různé nástroje a věnuje se Street dance (oba studují).

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od skopino

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--