Domů Profil prodejce skynet
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Praha 10, ČR
  • 4313 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1023) 100%
Nadšenci: 3333
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4313
Registrace: 14.9.2008
Město: Praha 10
Stát: ČR
Důležitá informace: Při objednávce nad 900 Kč je poštovné zdarma.

skynet

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

skynet - počítačové a steampunkové šperky

Mechanické hodinkové strojky se v mých rukou mění ve šperky. Jsou to šperky, které jsou tvořeny z velmi netradičních materiálů mechanické podstaty. Především to jsou staré natahovací hodinkové strojky, které jsou spolu s ozubenými kolečky typické pro styl steampunk. Každý takový hodinkový strojek je malý poklad už sám o sobě, takže ideální materiál ke zkrášlování.

image

co je steampunk?

Steampunk vychází z představ, které měli o budoucnosti lidé 19. století, tedy ve století páry a z dob vlády královny Viktorie. Patří k němu tedy romantismus, fraky, pestré vesty, nákladné dámské šaty, cylindry a paraplíčka ale i balony, vzducholodě, šlapací i jiné ponorky, parní tříkolky a malé strojky nejasného účelu. Velká část steampunkových představ vychází ze starého dobrého Julese Verna.

image

co vám skynet nabízí

Najdete zde spoustu strojků, ciferníků a součástek, ale všechny hodinky už dotikaly a čas neukazují :) Výrobky jsou mými původními originálními nápady - taková jemná odnož steampunku po česku. K výrobě jsou využívány převážně staré či nové bižuterní komponenty a nerezové komponenty, žádné drahé kovy.

Zboží je rozděleno do tří kategorií:

  • ČASOPROSTOR ♥ - steampunkové šperky z hodinek, ozubených koleček a jiných tikťak materiálů
  • miniŽELEZÁŘSTVÍ - industriální vychytávky, šroubky, matičky či klíčky přetvořené a nově využité
  • COMPUTers ۞ - výtvory z počítačových komponentů, klávesnic, hardisků, motherboardů, cd a dvd romek a dalšího elektro odpadu

V dalších sekcích najdete výrobky seřazené podle toho, kam si je pověsit :) Ještě bych ráda upozornila na kategorii pro pány, která sice není příliš obsáhlá, ale občas se v ní objeví něco zajímavého :)

jak to začalo

Vždycky mě bavilo mít trochu netradiční doplňky, třeba náušnice, které nebyly z růžových korálků s kytičkou, ale z něčeho nenormálního. Proto když se mi rozlepila stará fleška a zjistila jsem, jaký pěkný plošný spoj obsahuje, měla jsem jasno. Začala jsem tak tvořit věci v takovém recystylu, šperky z věcí, ze kterých se šperky normálně nedělají. K počítačovým součástkám jsem přidala hodinkové strojky a vznikl tak druhý směr mé tvorby, také technický, ale s nádechem starobylosti. Navíc je fajn podílet se na recyklování materiálů a dát jim novou, mnohdy úplně jinou, funkci, než pro kterou byly původně vyrobeny.

kde se můžeme potkat

Aktuální nabídku ihned dostupného zboží najdete tady na Fleru. Výrobky je také možné zakoupit v různých designových obchodech v ČR. Zároveň se účastním prodejních akcí a jarmarků, které jsou jedinečnou příležitostí k vidění věcí naživo a jejich vyzkoušení. Aktuální informace o všem pak najdete na mém fb profilu.

Děkuji za návštěvu, přečtení a vítám vás ve světě, kde hodinky dotikaly a čas se zastavil. Lucie Spejchalová

Způsob dopravy
Šperky vám pošlu přes Zásilkovnu do 5 pracovních dnů od obdržení platby.
Při objednávce nad 900 Kč je poštovné zdarma. Na dobírku nezasílám. Děkuji za pochopení.

K platebnímu styku se Slovenskem využívám Fio banku, můžete tudíž bez problémů a vysokých poplatků posílat platby ze slovesnkého účtu na český.

Všem moc děkuji za komentáře, které mě velmi těší.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Zboží

Další zboží od skynet

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--