Poslední příležitost nakoupit mé výrobky! Obchůdek z časových i jiných důvodů budu rušit!!! Velké slevy možné!
Profil uživatele
Sláča
Prodávající
Přísnotice
Registrace: 15.2.2010

Jmenuji se Klára a myslím, že člověk by měl v životě dělat to, co ho baví! A mě baví něco tvořit. Aby z toho něco bylo TO, chce to čas a zkušenosti. Obojího mi přibývá.

Směr, kterým bych se chtěla vydat je zatím trochu nejasný. Už se ale pomalu krystalizuje. Od mala mě baví vše lesklé, třpytivé, barevné, což se začíná odrážet i v mé tvorbě.Momentálně je ze mě MAMINA na mateřské dovolené. I přesto nebo právě proto tvořím dál a postupně bych chtěla svůj sortiment rozšířit o barevné plátěné tašky.Používám spoustu starých materiálů, které jednak vlastním dlouhá léta či sháním po různých „blešácích“, ale i zcela nové.

Vyrábím zejména po nocích, kdy je můj muž na zkouškách se svými kapelami a MIMINO spí. Mám svůj stůl, svůj NEŘÁD, své koutky, kde v každém vyrábím jinou kolekci.


Mám i své FOŤÁKY, své milášky. Jsou různě staré a různě zdatné a mě neskonale baví vyjadřovat se tímto způsobem. Tady mám zatím jen asi setinu toho, co bych chtěla z fotek představit. Ale i na to dojde řada.

 

 

 


Pokud zároveň nakoupíte u mé babičky -U babičky Dobromily, platíte jen jedno poštovné!...

Touto cestou zvu i všechny tvořivé babičky a dědečky (a případné nakupují) do tohoto nového klubu Tvořivé babičky :)

 

 

Zároveň Vás zvu do svého klubu BLEŠÁK, který je určem všem "bleším" nadšencům!!;)P.S. DÍKY ZA MNOHÉ KOMENTY A PROSÍM NEDĚKUJTE ZA SRDÍČKA ! VIDÍM VAŠI ODEZVU Z VAŠICH PŘÍPADNÝCH SRDÍČEK A KOMENTÁŘŮ PRO MNE! KLIDNĚ VŠAK KRITIZUJTE, KOMENTUJTE...TO JÁ RÁDA! DÍKY

Způsob dopravy
Výrobek posílám Českou poštou doporučeně, úhledně a bezpečně zabalen s malým překvapením jako bonus či je možnost osobního předání v Brně.
Obchodní podmínky

Nemám speciální obchodní podmínky.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
237192
21.2.2014 Poslední příležitost nakoupit mé výrobky! Obchůdek z časových i jiných důvodů budu rušit!!! Velké slevy možné!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím