Profil uživatele
slastidolls
Prodávající
Kouřim
Registrace: 21.11.2013

Ukázka mých výrobků v časopisu AMOS a Marianne Bydlení (Burda)

Slastidolls v časopisu AMOS

Slastidolls v časopisu Marianne Bydlení! Úsměv

 

Nové hračky!!!

 

Jaké neuvěřitelné pocity vzbuzuje veškerý život na Zemi, květiny, stromy, ptáci... V malém kameni, stéble trávy, je možné uzřít přírodní harmonii, celý svět. Tvar, barva, chuť... Všechny tradiční kultury vždy žily v harmonii s přírodou, ona živila i odívala člověka. Moderní člověk je „vyrván z přírody." A tak se chce obklopit předměty vzešlými ze světa přírody! Ve své tvorbě používám pouze přírodní materiály, přírodní textilie, dřevo a kameny. Zvu vás do mého světa.

Hezký den, Jmenuji se Inna.                                                                            Vítám Vás v obchůdku Slastidolls.                                                                     Naleznete zde například ručně šité dárky pro děti i maminky.                           Doufám, že se Vám moje výrobky budou líbit a přinesou Vám alespoň tolik radosti, jako mně jejich výroba.                                                                         V mé tvorbě se projevují zejména tyto dva směry: První z nich je spojen s tradičními kulturami, přičemž pozměňuji některé prvky lidových motivů. Kultura Slovanská, Mexická, Africká, lidová tvorba severoamerických indiánů. Všechny tradiční kultury mají jedno společné. V tradici je síla, moudrost a pravda.                                                                                                                       Druhý směr mé tvorby jsou autorské hračky a panenky. Nápady, které se nahromadily za mnoho let na mých autorských kresbách a skicách, mi teď ožívají v rukách v této formě.

 

Děkuji Vám za návštěvu!

Děkuji, že respektujete autorská práva.

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta-doporučeně, plastová obálka,krabice.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím