Profil uživatele
slly
Prodávající
ZNOJMO
Registrace: 15.3.2010

Jmenuji se Martina Ludvíková, rozená Suballyová a dnes žiji a pracuji se svoji rodinou ve Znojmě. Výtvarná tvorba a ruční práce mě provází od dětství. Vždy jsem toužila pracovat v uměleckém světě, ale jak to v životě bývá, osud mě zavál na stavební průmyslovku. Vedle toho jsem se věnovala 12 let výtvarce v ateliéru akademického malíře Alexandra Kissa v Nitre. Vše, co jsem se u něj naučila, jsem pak uplatnila během dalšího studia na architektuře v Brně a čerpám z toho dodnes.

Povoláním jsem architekt, který utíká od počítače a pravých úhlů relaxovat mezi barvičky, tvoření všeho druhu a hlavně k manuální práci. Všechno tvořím s nadšením a péčí, někdy až příliš puntičkářsky. Na mateřské jsem začala s ubrouskovou technikou doplněnou malbou akrylem. Moji specialitou jsou zrcadla v masivním rámu  a tužkovníky. Pak jsem přidala drátování, pletení z pedigu, malování „škaredic“, výrobu přáníček různými technikami a čerstvě ujíždím na špercích z Fima, dřevěných špercích ,grafice – linoryt a pod. Moji velkou vášní je také fotografování. Nově se chystám na plstění. Třetím rokem se chodím zdokonalovat na letní výtvarné kurzy do Uherského Hradiště. Vše budu postupně přidávat na svou stránku aby si mohl vybrat každý.

Řídím se heslem „Když něco děláš, dělej to pořádně a když to chceš dělat polovičatě, tak to radši nedělej vůbec." Hodně tím lezu na nervy svým dvěma dospívajícím dcerám, které k mé velké radosti jdou v mojich šlépějích.

Fler mě nadchl a ohromilo mě to množství tvořivých lidí. Doufám, že Vám moje výrobky udělají radost stejně velkou, jakou mám já při jejich tvoření. Mnoho zdaru všem prodávajícím i nakupujícím. Zboží budu zasílat v bublinkových obálkách a v balíčcích dle tarifů české pošty .

Způsob dopravy
Zboží budu zasílat v bublinkových obálkách a v balíčcích dle tarifů české pošty .
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím