Profil uživatele
Sluneční obrázky
Prodávající
Velké Meziříčí
Registrace: 22.5.2011

 

 

VÍTEJTE

{#emotions_dlg.naruc}

 

Jsem výtvarnice s praktickou duší, a proto mě nejvíce baví vytvářet užité umění, které je na pohled krásné, barevné a veselé a zároveň se dá používat jinak než na "koukání". Z toho důvodu vznikly Sluneční hrnky s přívlastkem ezoteriky, kapkou mystiky a nádechem čarovné magie. Tomu však předcházelo dlouhé období malování obrazů, zejména olejomaleb, kde většinou nechyběly polodrahokamy. Bez nich by nebyl můj příběh úplný.

 

 

 

I na obyčejný hrnek či triko se dá namalovat plnohodnotný obraz, který Vám vykouzlí na tváři úsměv a v duši radost, kdykoli se na něj podíváte!

 

A teď si představte, že se můžete z takového obrázku i napít , může ho nosit na sobě, máte ho vždy po ruce, dělá Vám společnost třeba v práci , pomáhá Vám udržovat se v optimismu a prožít Váš den v příjemném naladění . To je jeho poselství  – udělat Vám z Vašeho dne jednu velkou  pohodu

 

Tak si užijte den :-)

 

 

 

  

 


 

 

Způsob dopravy
Obrázky a hrnky posílám po připsání peněz na účet Českou poštou ( přes Zásilkovnu) nebo Zásilkovnou,kvalitně zabalené v( nejen) bublinkové fólii a kartónovém obalu.Zboží zasílám po předchozí domluvě i na Slovensko a dalších zemí EU. Balík do 5 kg má max.6 hrnků.
Obchodní podmínky

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a že se seznámil s ustanovením o ochraně osobních údajů. Kupní smlouva vzniká okamžikem odeslání objednávky.

2. Žádám Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně mne kontaktujte.

3. Ceny jsou platné dle aktuálního ceníku zboží v době objednávky.

4. Firma není plátcem DPH.

5. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, poštovného, chybějící či nepřesné údaje atp.

6. Do 14 dnů od převzetí zboží  má zákazník možnost odstoupení od smlouvy. Kupující musí ve stanovené době vrátit zakoupené produkty zabalené stejným způsobem, jak mu přišli, aby se zabránilo poškození při přepravě. V tomto případě si zákazník hradí poštovné sám.

Prodávající pak zašle peníze zpět zákazníkovi do 14 dnů. Nemusí tak však učinit, pokud nemá zpět své zboží nebo doklad o jeho odeslání.

Dodací podmínky

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty a dopravní společností Zásilkovna.

2. Dodací doba - od dubna do prosince, kdy je hlavní trhová sezóna, se zhotovení objednávky pohybuje cca 14 dní.

3. Hrnky a ostatní porcelán je odesílán pečlivě zabalen v bublinkové fólii + dalších nárazy tlumících obalech v kartónové krabici a je zasílán jako " křehký", pokud je tak požadováno v objednávce. Balík je pojištěný. Po převzetí zásilky  si balík na místě, nejlépe před zraky doručovatele či na přepážce pošty, zkontrolujte , zda nepřišlo zboží poškozené !

Možnosti platby

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
188048
8.10.2013 Ode dneška jsou v nabídce nové květové hrnky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím