Domů Profil prodejce Sluneční obrázky
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Velké Meziříčí, ČR
  • 175 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (59) 100%
Nadšenci: 200
Aktivita: aktivní
Prodáno: 175
Registrace: 22.5.2011
Město: Velké Meziříčí
Stát: ČR

Sluneční obrázky

/ Prodávající
Novinky
161973
12.7.2013 VÝSTAVA obrazů v OREA Wellness Hotelu Santon Brno,kde je celkem vystaveno celkem 34 malých i velkých obrazů, se prodlužuje do konce ZÁŘÍ 2013!:-))Takže vzhůru na brněnskou přehradu!:-))

 

 

VÍTEJTE

{#emotions_dlg.naruc}

 

Jsem výtvarnice s praktickou duší, a proto mě nejvíce baví vytvářet užité umění, které je na pohled krásné, barevné a veselé a zároveň se dá používat jinak než na "koukání". Z toho důvodu vznikly Sluneční hrnky s přívlastkem ezoteriky, kapkou mystiky a nádechem čarovné magie. Tomu však předcházelo dlouhé období malování obrazů, zejména olejomaleb, kde většinou nechyběly polodrahokamy. Bez nich by nebyl můj příběh úplný.

 

 

 

I na obyčejný hrnek či triko se dá namalovat plnohodnotný obraz, který Vám vykouzlí na tváři úsměv a v duši radost, kdykoli se na něj podíváte!

 

A teď si představte, že se můžete z takového obrázku i napít , může ho nosit na sobě, máte ho vždy po ruce, dělá Vám společnost třeba v práci , pomáhá Vám udržovat se v optimismu a prožít Váš den v příjemném naladění . To je jeho poselství  – udělat Vám z Vašeho dne jednu velkou  pohodu

 

Tak si užijte den :-)

 

 

 

  

 


 

 

Způsob dopravy
Obrázky a hrnky posílám po připsání peněz na účet Českou poštou ( přes Zásilkovnu) nebo Zásilkovnou,kvalitně zabalené v( nejen) bublinkové fólii a kartónovém obalu.Zboží zasílám po předchozí domluvě i na Slovensko a dalších zemí EU. Balík do 5 kg má max.6 hrnků.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Sluneční obrázky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--