Profil uživatele
Sluníčko
Prodávající
Vigantice
Registrace: 3.5.2008

Dobrý den,

Nově jsem přeložila všechno papírové zboží na druhý profil Sluníčko - papírový koutek. Na tomto profilu Sluníčko nyní naleznete pouze šperky, malovaná trička a hedvábí. V případě nákupu z obou profilů, platíte samozřejmě jedno poštovné.

 Vaše

Sluníčko

 

Dobrý den,

moc ráda Vás vítám ve svém obchůdku.

Jsem maminka čtyř dětí. Typický blíženec, který chvíli nepostojí a stále musí vytvářet něco nového a něčemu novému se učit. Proto v mém obchůdku naleznete zboží z různého materiálu vytvořenými různými technikami. Miluji papír, látky, korálky, pedig, drátky... prostě miluji svou práci.

Ráda tvořím věci na zakázku, protože je to pro mne vždy výzva zkusit něco nového. Neváhejte se ozvat se svými přáními, ráda se Vám pokusím vyhovět.

 

Způsob dopravy
Využívám služeb České pošty do ČR i SR. Zásilky balím dle velikosti a typu objednaného zboží do bublinkové obálky nebo krabice.Cena poštovného se odvíjí od hmotnosti zboží. Rovněž Vám mohu zboží zaslat pomocí služeb Zásilkovny do ČR i SR. ČR - cca 60,- (dle hmotnosti zboží) SR - od 100,-
Obchodní podmínky
  1. Zboží odesílám od obdržení platby do pěti pracovních dnů. Většinou se snažím odeslat vše již druhý den. Nebudu-li moci zboží odeslat do pěti dnů, oznámím Vám to.
  2. Na základě zákona máte jako nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží.
  3. Pokud uplatníte nárok na vrácení zboží (odstoupíte od kupní smlouvy do 14 dnů od obdržení zásilky), peníze za vrácené zboží Vám zašlu do sedmi pracovních dnů od doručení vráceného zboží.
  4. Vrácené zboží nesmí být Vámi poškozené, prané, nošené nebo jinak znehodnocené.

Reklamace

V případě poškození dodaného zboží v důsledku přepravy, se prosím, obraťte na dopravní firmu.V ostatních případech se nejprve obraťte na mne, nejlépe emailem, telefonicky, kdy se domluvíme na nejlepším možném řešení. Reklamace z důvodu neodborné péče o výrobek Vám uznat nemohu.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
755807
17.10.2018 Sleva na kategorii trička 25%, platí do 24. 11. 2018. Slevový
kupón UNQ-1NH-P5P.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím