Domů Profil prodejce Slunko6
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Dolní Bečva, ČR
  • 32 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 100%
Nadšenci: 51
Aktivita: aktivní
Prodáno: 32
Registrace: 8.12.2010
Město: Dolní Bečva
Stát: ČR

Slunko6

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Před deseti lety jsem vyměnila bydlení v panelové kleci za domov v bezmála stoleté dřevěnce kousek pod Radhoštěm. Krátce nato jsem opustila i kancelářskou židli, která mi stejně nikdy k pozadí nepřirostla.Po nezbytných peripetíích, jež mě utvrdily v přesvědčením, že s Matrixem toho chci mít společného co nejméně, jsem zakotvila coby strážkyně domácího krbu.  Hraju si, tvořím si, raduju se. Starám se o svou smečku, ke které kromě mých milých dvounožců patří pejsek a kočičí dáma.  Se svými výrobky jezdím po řemeslných jarmarcích, hradech a zámcích, festivalech...

Kromě šití je mou radostí, nebojím se  říci vášní : ), sběr bylinek a všeho poživatelného, co jen v širém okolí roste. A taky zahradnické a sadařské experimenty. A taky výroba všemožných dobrot a zelenolékárenských elixírů z výše uvedeného.

Bylinky, ovoce a zeleninu sbírám na vlastní zahradě, na louce a v lese. Mám to štěstí, že bydlím v chráněné krajinné oblasti, takže veškeré plodiny pocházejí z čistého prostředí. Vyrábím ručně, tradičními postupy.

Látkové panenky a hračky jsou zcela a úplně moje, od návrhu střihu až po kukuč. Jsou plněny dutým vláknem či  rounem přímo od valašských oveček. Rouno je vlastnoručně šetrně prané a česané.  Obličejík malován barvami na textil. Vlněné vlásky jsou přišity ručně.  Upozorňuji, že výrobky nemají certifikát pro hračky. Zda je možné je takto používat nechávám na laskavém uvážení potenciálních zájemců.

V sezóně ( květen až září ) mě občas můžete vidět  na farmářských trzích všude okolo mého bydliště - tam prodávám své sirupy, medy, marmelády...a vůbec, zastavte se, uvidíte.

 

 Způsob dopravy
Po přijetí platby na účet neprodleně, nejpozději následující den ( není-li to zrovna neděle :)) posílám bublinkovou obálku či důkladně zabalenou a bublinkovou fólií zajištěnou krabici, prostřednictvím české pošty, doporučeně. Po dohodě možná také platba dobírkou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Slunko6

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--