Profil uživatele
smiki
Prodávající
Rumburk
Registrace: 25.4.2009

Dobrý den, přeji Všem, kdo jste rozhodli navštívit můj virtuální obchůdek.

Zatím je všechno zbožíčko ve vývoji, zkouším,  co všechno se dá vytvořit - je toho hodně :). Jsem výrobce amatér a dělám to hlavně pro zábavu a své potěšení a potěšení druhých.

Do budoucna bych se také ráda vrátila k malování, na které teď není moc čas, ale určitě přijde. Takže snad se tu dočkáte i pár obrázků později? , zkouším dělat obrázky i pomocí ubrouskové techniky, reliéfové pasty, mozaiky, prostě co mě napadne.

Děkuji za návštěvu, mějte se krásně a usmívejte se za každou maličkost. Vždyť ženy by si měly dělat radost minimálně 2krát týdně, tak proč zrovinka né tady koupením si něčeho krásného.

Způsob dopravy
Výrobky zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty v obálkách, bublinkových obálkách, krabičkách. Při zasílání křehkého zboží (např. květináčů), posílám balíček jako "křehký" - poštovné navýšeno o příplatek 25,-. K zásilkám si účtuji balné v maximální výši 10,-( dle náročnosti).
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím