Profil uživatele
Snowflake Art
Prodávající
Brno-Jehnice
Registrace: 2.1.2018

Máme tu září, pro školáky nejspíš ne tak radostná zpráva- hupky dupky do školy, ale z čeho se můžeme opravdu všichni těšit je řemeslný jarmark Fler tvůrců uspořádaný u příležitosti Svatováclavských bohunických hodů.

Přijďte potěšit oko, srdce i duši ručními výrobky. Čekat na vás bude spousta krásné práce z kovu, kůže, textilu, příze, hlíny, dřeva, květin, vlny a dílničky pro malé i velké. Všichni se na jarmark těšíme a pečlivě připravujeme své výrobky, aby vám udělaly radost. 

Informace o akci můžete sledovat zde: https://www.facebook.com/events/1883435905295746/?active_tab=discussion 

Bohunický hodový Fler jarmark

Vítejte v obchůdku Snowflake Art. Co začalo jako nadšením pro origami skládanky se stalo velkým snem vytvořit značku, ke které by se lidé rádi vraceli pro drobnost, která potěší a prozáří šedivé dny. 

Ráda bych se věnovala nejen origami šperkům, ale i jiným druhům ručních prací. Postupně budu přidávat například brože z keramiky, betonové špěrky, něco málo vyšitého a spoustu dalších, takže se máte na co těšit. ;)

Sama miluji netradiční nápadité doplňky, takže i to je mým cílem pro tuto značku. Mám v hlavě spoustu nápadů a těším se až je zrealizuji a výsledky budu moci poskytnout všem, kteří z nich budou mít radost.

 

Na závěr: pokud jste se našli v některém ze šperků a přáli by jste si ho v jiném odstínu, či máte ideu, jak špěrk změnit aby vám lépe pasoval do šatníku, nebojte se mi napsat. Ráda si vyslechnu všechny vaše nápady a budu se snažit udělat vše pro to, aby vás můj špěrk těšil. 

Dle možností se budu snažit poslat balíček co nejlevnější cestou. Osobně preferuji jako cenově nejvýhodnější variantu Zásilkovnu nebo osobní převzetí v Brně či Břeclavi :)

 

Zásilkovna- balíček bude odeslán na Vámi zvolenou pobočku, kde bude k vyzvednutí většinou do druhého dne. 

Osobní převzetí- je možné se domluvit na osobním vyzvednutí v Brně a Břeclavi.

Česká pošta- formou doporučeného balíčku.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
750363
24.9.2018 Podzim, čas vína a tak tu máme vínové náušničky:
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.