Profil uživatele
Snowflake Art
Prodávající
Brno-Jehnice
Registrace: 2.1.2018

Máme tu září, pro školáky nejspíš ne tak radostná zpráva- hupky dupky do školy, ale z čeho se můžeme opravdu všichni těšit je řemeslný jarmark Fler tvůrců uspořádaný u příležitosti Svatováclavských bohunických hodů.

Přijďte potěšit oko, srdce i duši ručními výrobky. Čekat na vás bude spousta krásné práce z kovu, kůže, textilu, příze, hlíny, dřeva, květin, vlny a dílničky pro malé i velké. Všichni se na jarmark těšíme a pečlivě připravujeme své výrobky, aby vám udělaly radost. 

Informace o akci můžete sledovat zde: https://www.facebook.com/events/1883435905295746/?active_tab=discussion 

Bohunický hodový Fler jarmark

Vítejte v mém obchůdku Snowflake Art, místě, kde i malá drobnost dokáže vykouzlit velkou radost.

Mé zboží se převážně skládá z ručně vyšívaných náušnic. K nim tu najdete vyšívané brože možných i nemožných tvarů a motivů. Každý kousek je vždy unikátní, podle toho, jak se zrovna chce jehle do látky.

A jak to vše začalo?

Mou značku jsem pomalu začala tvořit poté, co mě můj (v té době dle mého názoru) až příliš nadšený přítel tak dlouho přesvědčoval, že jsem si nakonec s tichými slovy, že si podnikání představuje jako Hurvínek válku, založila svůj první účet na Fleru.

Mé obavy se ale nepotvrdily, a ač jsem se zprvu velmi trápila nad každým popiskem, značka pomalu ale jistě začala dostávat ten správný tvar. Tvorba obchůdku se mi doslova dostala pod kůži a výšivka mě nenávratně pohltila. Dokázala jsem nad výrobou strávit i celou noc a někdy jsem ani nevnímala, že na mne někdo mluví.

Jsem moc ráda, že jsem vše nevzdala a překonala všechny ty klacíky, balvany a bezedné propasti, abych se mohla těšit z úsměvů, které se skrývají za každou maličkostí, kterou si lidé ode mě odnesou. Nedám dopustit na každodenní malé radosti, které bychom si měli dělat. Ať už sami sobě, či navzájem. Přijďte se také podívat k nám na stánek, jak Vám sluší ruční výšivka a rozněžnit své srdce pěknou maličkostí, kterou si odnesete na kabátku, ouškách nebo v kapse domů.

 

Na závěr: pokud jste se našli v některém ze šperků a přáli by jste si ho v jiném odstínu, či máte ideu, jak špěrk změnit aby vám lépe pasoval do šatníku, nebojte se mi napsat. Ráda si vyslechnu všechny vaše nápady a budu se snažit udělat vše pro to, aby vás můj špěrk těšil. 

Dle možností se budu snažit poslat balíček co nejlevnější cestou. Osobně preferuji jako cenově nejvýhodnější variantu Zásilkovnu nebo osobní převzetí v Brně či Břeclavi :)

 

Zásilkovna- balíček bude odeslán na Vámi zvolenou pobočku, kde bude k vyzvednutí většinou do druhého dne. 

Osobní převzetí- je možné se domluvit na osobním vyzvednutí v Brně a Břeclavi.

Česká pošta- formou doporučeného balíčku.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
750363
24.9.2018 Podzim, čas vína a tak tu máme vínové náušničky:
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.