Menu
--
Profil prodejce sonečko Domů
Profil uživatele
sonečko
Prodávající
ždar nad sázavou
Registrace: 12.10.2019

Dobrý den, jmenuji se Myroslava.

Ruční práce jsem milovala od dětství. Bylo to háčkování, šití apod. Až na mateřské dovolené jsem poznala co je to láska k  šití. Stále se pro Vás snažím vymýšlet nové a nové věci a těší mne, když se má práce líbí.Ze začátku mi to moc nešlo, je to opravdu dost těžká práce. Všechno musí řádně navazovat, aby vzory vypadaly pěkně. Náměty hledám v knihách a na internetu.  Nepřejdu bez povšimnutí obchod s látkami a také nabídky na internetu. Šiju hlavně pro sebe a mám alespoň možnost známým a příbuzným vyrobit nějaké dárky. Ještě se mi nestalo, aby z těchto dárků neměli radost. A to mě hodně motivuje. Najdete zde šité výrobky z kvalitních českých i zahraničních materiálů (obaly na mobil, taštičky, peněženky, kapesníčkovníčky,  a další) Na přání je možné zhotovit Vámi vybraný výrobek i v jiných kombinacích a velikostech (své požadavky uveďte do poznámky v objednávce nebo mě kontaktujte vnitřní poštou, ráda všem vyhovím). 

Budu ráda, když mé výrobky udělají radost Vám nebo jako dárek Vašim blízkým. 

Způsob dopravy
Zasílám po obdržení platby na účet doporučeně - Českou poštou Posílám vždy co možná nejrychleji, ale jelikož nemám možnost denně se dopravovat na poštu, balíčky odesílám do 2 až 3-ti pracovních dnů od připsání platby na účet. MOŽNOST OSOBNÍHO PŘEVZETÍ NA MÉ ADRESE Ve Ždáru nad Sázavou.
Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce SONEČKO Podmínky blíže vymezují a upřesňují    práva a povinnosti  prodávajícího  a kupujícího.

 • Smlouva je uzavřena ihned v okamžiku vytvoření objednávky.

  Kupující má právo od smlouvy "do 14-ti dnů" od převzetí zboží odstoupit, je-li bez známek užívání nebo opotřebování. Zboži nesoucí jakékoli známky použití nelze vrátit zpět. (Pokud vrácený virobek ponese známky použití, například silný zápach nebo vyprání, tento odešlu zpět nakupující.)  Zboží musí být odesláno bez zbytečného odkladu v zákonem stanovené lhůtě (§ 1831), ode dne oznámení odstoupení od smlouvy. Náklady za případné zaslání zboží zpět ponese kupující.

  * Prodávající má právo objednávku odmítnout.  PRÁVO NA VRÁCENÍ ZANIKÁ, BYLO-LI ZBOŽÍ UPRAVENO NEBO VYROBENO NA PŘÁNÍ KUPUJÍCÍHO (§ 1837 písm. d, občanského zákoníku)Při zasílání zboží je určující datum odeslání (na vlastní náklady bez nároku na poštovné).  Podmínkou je, aby kupující zaslal oznámení o odstoupení od smlouvy. Zboží odeslané bez předchozího oznámení nebude převzato.

  * Lhůta na vrácení peněz za zboží je ze zákona 14 dnů od převzetí vráceného zboží

   Podmínky pro oprávněný požadavek vrácení zboží a následnému vrácení kupní ceny:

  * VÝROBEK NESMÍ BÝT POUŽITÝ

  * VÝROBEK NESMÍ BÝT PRANÝ

 •  VÝROBEK MUSÍ BÝT NEPOŠKOZENÝ

  * VÝROBEK MUSÍ BÝT KOMPLETNÍ

  Pokud nebude vrácené zboží splňovat všechny tyto požadavky, není možné kupní cenu v plném rozsahu nárokovat. Při vrácení použitéhozboží bude stržena částka, která odpovídá opotřebení.

 • Záruční lhůta:

  * Dvouletou záruku si nelze u textilních výrobků vykládat tak, že výrobek musí vydržet dva roky. V novele Občanského zákoníku je jednoznačné vyjádření v § 619, odstavec 2, které konstatuje, že záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním.

  Za rozpor s kupní smlouvou nebo za vadu textilního zboží nelze považovat a reklamaci nelze uplatit v případě, že:

 • změna vlastností textilního zboží vznikla v důsledku opotřebení či nesprávného používání, skladování, nesprávného zásahu či mechanického poškození

  *změna vlastností textilního zboží vznikla v důsledku neprovádění nutné údržby nebo v důsledku nesprávného provedení údržby

  *reklamace se týká vady, pro kterou byla sjednána nižší cena

  *jde-li o textilní zboží použité a vada odpovídá míře používání nebo

 • opotřebení, které mělo textilní zboží při převzetí kupujícím

  *textilní zboží již je zcela opotřebováno v rámci své užitné hodnotyZáruka se nevztahuje na nadměrné opotřebování zboží v důsledku jeho nesprávného používání uživatelem (mechanické poškození, chybné praní, používání nesprávných čistidel apod.). Zároveň se nevztahuje na běžné opotřebení zboží odpovídající charakteru zboží a době jeho užívání ( jako jsou zipy, tkaničky, stahovací gumy, suché zipy,spony,ozdobné prvky apod.). Záruka se nevztahuje na poškození nebo opotřebování zboží z důvodu nesprávného užívání, ošetřování nebo výběru nesprávné velikosti

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím