Profil uživatele
sophii
Prodávající
Havlíčkův Brod
Registrace: 17.2.2010

Vítejte v krámku u sophie!

 Byl jsem pověřen nelehkým úkolem převést do virtuální reality kousek jejího světa a nabídnout tak k pokoukání, popřípadě k mání, výsledky některých jejích tvořivých vrtochů.

 Co bych tak o ní řekl..? 

 Že je nestálá, těžce uchopitelná. Před chvilkou mi ještě stála za zády (zvědavě nakukujíc přes rameno), ale už je zase někde v trapu. Neustále těká, poskakuje, kvíká radostí nebo spí. Miluje kávu (samozřejmě tu nejlepší a hodně silnou), severskou kinematografii, rakvičky se šlehačkou, psí tlapky (voní prý po oříškách), letní bouřky, spánek, běhání v dešti a "postižené" věci (v sophiině slovníku to znamená: věci vyhozené, opomíjené, jakkoli pochroumané či defektní. Totéž platí i pro zvířata a osoby, což mě často zneklidňuje, protože mě logicky napadá, kterým handicapem jsem se zasloužil o její přízeň). A co nemá ráda? Zdrobněliny (když je jich moc), altruismus, berušky, plánování a když někdo ubližuje "postiženým" věcem, lidem a zvířatům.

Takže račte dál!

  

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám českou poštou, doporučeně, pečlivě zabalené (dle povahy zboží buď v krabici nebo bublinkové obálce). Cena poštovného závisí na velikosti balíčku.
Obchodní podmínky

Zboží odesílám co nejdříve po připsání částky na účet, nejpozději do 3 pracovních dnů.

Zboží se snažím fotit tak, aby výsledná zpráva o vzhledu produktu byla co nejvěrnější. Další parametry (velikost, materiál, atd.) uvádím podrobně v popisu výrobku. Přesto chápu, že může při nákupu "na dálku" dojít k situaci, že po převzetí zboží není vše tak, tak jste si představovali. V těchto případech mě prosím kontaktujte vnitřní poštou (co nejdříve) a určitě se dohodneme na řešení (pokud možno ke spokojenosti obou stran).

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím