Domů Profil prodejce Soul Of Aurora
  • aktivní prodejce od r. 2021
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • *neuvedeno*, ČR
  • 32 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (10) 100%
Nadšenci: 32
Aktivita: aktivní
Prodáno: 32
Registrace: 22.3.2021
Město: *neuvedeno*
Stát: ČR
Důležitá informace: Doprava zdarma přes Zásilkovnu při platbě předem.

Soul Of Aurora

/ Prodávající
Novinky
1037321
6.12.2022 Labradorit - magický a dechberoucí - v novém přívěsku najdete rovnou dva tyto oblíbené minerály! https://www.fler.cz/zbozi...

VÍTEJTE V MÉM SVĚTĚ PLNÉM BAREV, KDE KAŽDIČKÝ KOUSEK MÁ SVOU DUŠI

           ...vítejte v prostoru, kde vše, co si dokážete představit, je skutečné a možné

Tvorba šperků metodou ,,electroforming“ je obrovská alchymie. Nikdy dopředu nevíte, jak bude výsledný šperk vypadat a právě v tom je ta magie. Nikdy nebudete mít dva stejné šperky. Také je to technika velice náročná na čas. Než se šperk zrodí a získá svou finální podobu, trvá to několik hodin až dní. A jelikož se již spoustu let pohybuji ve světě minerálů, krystalů a drahých kamenů, budou mé šperky právě s nimi tvořit převážnou část .

A někdy se taky šperk nepovede vůbec. Po počátečních přípravách se šperk tvoří a roste sám po dobu 6 až 24 h, získává jedinečnou texturu. Já mu pouze ,,asistuji“ a dodávám mu finální péči. Celý proces je tak trochu jako sám život, kdy nikdy nevíte, co vám přichystá. Tyhle šperky jsou zkrátka dokonalé ve své nedokonalosti. Učí mě nelpět, neočekávat, nevzdávat se, ale naopak hledat cesty, jak to jde jinak a jak se posunout dál. Krůček po krůčku.

Ať už tomu věříte nebo ne, každý krystal vyzařuje jistý druh energie, jedinečnou vibraci. Měď se řadí jak mezi minerály, tak mezi kovy a je skvělým vodičem energie (nejen té elektrické). Ve spojení s krystaly se tak tato energie násobí. Měď je zasvěcena planetě Venuši a stejně tak bohyni lásky, hojnosti a plodnosti – Venuši (Afroditě)

Měď je živý kov, jejíž přirozenou vlastností je se měnit (život je přeci také jedna neustálá změna :D) , může lesk ztrácet či nabývat, může tmavnout a nebo se rozzářit, pokud o ni pečujete a věnujete pozornost, odmění se vám svou krásou. Vždyť pokud se nestaráte o květinu, také vám časem uvadne.

Děkuji za váš čas a návštěvu mého obchůdku, věřte mi, nejste tady náhodou a bude mi ctí když některý z mých šperků bude těšit právě vás..

 

Způsob dopravy
Zásilkovna - doručení na pobočku, Zásilkovna - doručení na adresu, Česká pošta - doporučený balík
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Soul Of Aurora

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--