Profil uživatele
spankers
Prodávající
Brno
Registrace: 6.1.2017

 

Vyrábím opasky, náramky a brašny z přírodní hověziny. Výrobky jsou ručně šité, materiál je silný, ručně barvený. U mých výrobků nenajdete nýty, vše je poctivě a elegantně sešité. Přezky opasků jsou vyráběny taktéž ručně. Pokud by se vám líbila jakákoliv kombinace zboží a barvy, která tu není  vystavena, rád vám vyhovím. Každý výrobek je zpracován na míru zákazníkovi. Kdyby Vám jako Popelce někde brnklo něco, co se vám líbí, dejte vědět a pokusíme se to společnými silami vyrobit. Těším se.

Moje výrobky jsou zabaleny v ručně vyrobené dárkové krabičce s certifikátem zanačky a jakosti.

 

Způsob dopravy
česká pošta, balík do ruky, obyčejně, PPL
Obchodní podmínky

Termín dodání

Vzhledem k tomu, že výrobky zprcováváme konkrétně pro zákazníka naše dodací lhůtě je do tří týdnů. Samozdřejmě, že pokud je to možné, je toto nejzašší termín.

Storno objednávky

Jestliže si objednávku po odeslání rozmyslíte, napište nám prosím nebo zavolejte tentýž den do 17 hodin, ať vám zboží zbytečně nevyrábíme. Děkujeme.

Reklamace a vrácení zboží

Přestože výběru a expedici zboží věnujeme maximální péči, může se stát, že uděláme nějakou chybu. Pokud jste od nás dostali zboží, které nesplnilo vaše očekávání, kontaktujte nás a uděláme vše, abychom problém vyřešili k vaší spokojenosti.

Pokud se rozhodnete, že zboží  nechcete až poté, co vám přijde, napište nám do 14 dnů od jeho doručení a pošlete nám ho zpět na naši adresu. Přiložte prosím číslo objednávky a číslo účtu, na který vám obratem vrátíme peníze. Důvod udávat nemusíte, ale když nám ho napíšete, uděláte nám radost a pomůžete nám zlepšit naše služby. Připomínáme, že zboží je choulostivé na otlačení materiálu a proto pokud bylo nošené, nemůžeme vyhovět reklamaci, stejně jako u špatně zadaných rozměrů výrobku.

Ochrana osobních údajů

S vašimi osobními údaji nakládáme podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Použijeme je jen pro vyřízení vašich objednávek a nikdy je neposkytneme nikomu, kdo se nepodílí na zajištění služby (jako např. pošta).

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
778031
8.1.2019 Připravil jsem něco veselého a vhodného pro něžné pohlaví. Barevný pásek pro dámy.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím