Domů Profil prodejce šperk Jitka
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Kolín, ČR
  • 410 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (125) 100%
Nadšenci: 365
Aktivita: aktivní
Prodáno: 410
Registrace: 5.7.2013
Město: Kolín
Stát: ČR

šperk Jitka

/ Prodávající
Novinky
355735
5.2.2015 Antioxidační olej objednaný spolu se šperkem pouze za 33Kč. Do objednávky vložte slevový kód 7HQ-FAU-AID

10.6.2018 v divadle v Poděbradech proběhlo finále MISS POLABÍ 2018, kde byly královny večera opět korunovány diadémy z mé dílny. Tentokrát v duchu elfí něžnosti a tajůplnosti.

 

Korunky pro MISS POLABÍ 2017 - kdopak je asi nasadí Úsměv

 

Letošní nová kolekce pro módní salón Ateliér Donát v Poděbradech.

 

Další ročník MISS Polabí 2016 jsem měla tu čest  ozdobit dívky svými šperky

 

Ukázka šperků na zakázku - korunky pro MISS Polabí 2015 a kolekce šperků The dance of blossom na finálový večer pro MISS POLABÍ

 

PŘIVEZLI JSTE SI Z CEST ZAJÍMAVÝ KAMÍNEK?

Takhle nějak může vypadat jako dárek pro Vaše blízké.

 

VÝROBA ŠPERKŮ ČI DÁRKOVÝCH PŘEDMĚTŮ NA ZAKÁZKU

Pokud budete mít zájem o šperk na zakázku, můžete mě kontaktovat, ráda vyhovím vašim přáním, jestliže to bude v mých možnostech.

  

Máte-li hezký kamínek či kámen z cest, mohu Vám z něj vytvořit šperk, přívěšek ke klíčům, záložku do knihy či těžítko. Vždy ve Vás vyvolá vzpomínku na Vaše cestování nebo můžete obdarovat originálním dárkem své blízké.

 

 

Ukázka šperků z přírodních kamenů přivezených z cest:

 

  

 

 

 

Ukázka šperků na zakázku z minerálů:

 

šperky na zakázku

 

 

 

 

CÍNOVANÝ ŠPERK

 

Šperky, které vyrábím, jsou autorské. Jedná se o ruční práci z přírodních materiálů, jako jsou minerály a drahé kameny, sklo, keramika a také přírodní neleštěné nerosty. Každý kousek je originál. Každý má svůj příběh, který mě inspiroval, a každý je tvořen s nadšením a láskou. Proto věřím, že má své místo na světě a díky své energii si najde svého hrdého majitele.

 

Autorskou novinkou, kterou najdete v mém krámku, je kolekce GLASS ROMANCE, kde jsem jako základ šperku použila na zakázku broušený olovnatý křišťál.

 

Modelky se zapůjčenými šperky pro reklamní kampaň.

 

 

ukázka některých prací

 

  

Tiffany trochu jinak - s kamínky Swarovski

 

 

Šperky zasílám v dárové krabičce. 

 

 

Upozornění: vyhněte se aplikaci toaletních vod a parfémů přes cínové šperky a minerály. Není vhodné se s cínovými šperky koupat. Dekorativní a užitkové předměty nevkládejte do myčky. Šperky doporučuji, přestože cínovaný šperk má všeobecně dlouhou životnost, občas ošetřit antioxidačním olejem.

 

 

Kameny podle znamení zvěrokruhu:

Kameny mají velkou moc, pro někoho třeba i ve spojení se znameními. Zde nabízím přehled, který z kamenů je ke kterému znamení přiřazen

ZNAMENÍ

DOPORUČUJI:

Ráda bych Vám představila e-shopík mé maminky, který provozuje pod názvem Jitka Šikula. Zabývá se dekorativními předměty různých technik a různého charakteru a obchůdek otevřela tak nějak na můj nátlak. Mrkněte. Ať se jí daří.

A ještě jeden odkaz na krásnou a precizní práci mé kolegyně. Najdete ji jako Adeliny korálky.

 

No a nesmím zapomenout na svou kolegyňku, se kterou se věnujeme ještě jiné zajímavé činnosti, kterou je ŠMRNC, a která vytváří úžasné Botky do robotky

 

 

 

Pro zvídavé zájemce:

Můžete nahlédnout do časopisu KREATIV PRAKTICKÁ ŽENA, kde se dozvíte o průběhu individuálního kurzu cínovaného šperku, který u mě absolvovala redaktorka Praktické ženy.

NOVINKA - psaný průvodce cínováním Vás provede krok po kroku k finálnímu výrobku: ŠPERKOVÁNÍ S CÍNEM - za nedlouho v prodeji

 

 

... a protože nic není nemožné a každý může zkusit cokoli - tady fotodokumentace z kurzu cínovaného šperku, který také nabízím sem tam ve svém obchůdku. Na konci byla radost z vykonané práce, nadšení, uspokojení a motivace posunout se dál .

 

KURZ CÍNOVANÉHO ŠPERKU

 

foto z kurzu

 

 

Záleží mi na spokojenosti klientů, proto se jim věnuji s náležitým nasazením a čas vyhrazený pro kurz věnuji bezezbytku jen jim.

 

Kurz cínovaného šperku - TIFFANY

nabízím v těchto variantách:

 

Intenzivní skupinový kurz

Délka kurzu: 7 hodin 

Cena kurzu: 2.200,- Kč včetně materiálu

Kapacita kurzu: 3-6 účastníků, věk 15+ 

 

Intenzivní individuální kurz 

Délka kurzu: 5 hodin  

Cena kurzu: 2350,- Kč včetně materiálu

Kapacita kurzu: 1-2 účastníci, věk 15+  

 

Turnusový skupinový kurz 

Délka kurzu: 12 hodin = 6 lekcí po 14 dnech 

                     září - listpad, leden - březen, duben - červen

Cena kurzu: 3.000,- Kč včetně materiálu

Kapacita kurzu: 3-6 účastníci, věk 15+  

 

Program: seznámíte se s technikou Tiffany vhodnou k výrobě cínovaných šperků. Osvojíte si práci s drátky, modelaci cínu a povrchovou úpravu předmětů. Své dva výrobky si odnesete sebou. Veškeré potřebné vybavení a nástroje jsou v ceně, včetně minerálů a polodrahokamů. Je možné cínovat i skleněné kamínky či přírodní kameny.

Pro zájemce, kteří by se chtěli věnovat i dále Tiffany technice, mohu připravit START balíček se základními potřebami.

Na lekci je možné vystavit darovací poukaz na jméno.

Podrobnější informace vám ráda sdělím na vyžádání.

Foto výrobků kurzistek:

 

 

Jmenuji se Jitka Slavíková

a vystudovala jsem Střední uměleckoprůmyslovou školu sklářskou v Železném Brodě. Pracovala jsem s materiály, jako je sklo, keramika, kov, dřevo. Nejen díky svému uměleckému vzdělání vím, že kromě věcí, které k životu potřebujeme, si občas potřebujeme také udělat radost. Začala jsem tudíž vyrábět drobnosti, které snad mohou radost udělat. Co mě k tomu vedlo?

Mám dvě velké vášně. Jednou z nich je lezení po skalách a druhá cínování. Stejnou svobodu, jakou pociťuji ve skalní stěně, mám i při tvorbě šperků – naprosto mě pohltí a to je ta správná esence, bez které by se dílo nezdařilo. Cínování dává nekonečně mnoho možností a je naprosto nevyčerpatelnou studnicí nápadů. Dává mému životu další rozměr, jak se realizovat. Často si ze skal vozím kamínky, které zpracovávám do šperků. Mám tyto dvě činnosti nesmírně provázané. Skalami jsem naprosto fascinována, přestože se mi málem staly osudnými. A právě během té doby, kdy jsem se dávala namáhavě a zdlouhavě do pořádku, jsem objevila cínování, které mě velmi ovlivnilo a které mi velmi pomáhalo. Vůbec mě během mé dlouhé rekonvalescence potkalo spoustu zajímavého - například jsem pomohla založit Spolek HOROLEZCI KOLÍNSKA, který vznikl pro záchranu Skály u Kohoutova mlýna a následně iniciovala výstavbu lezecké stěny v Kolíně. Prostě proto, že lezení je tak přirozená záležitost.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zásilky do 500 Kč zasílám jako doporučené psaní. Nad 500 Kč zasílám jako cenné psaní dle hodnoty zásilky, tyto zásilky jsou vždy pojištěny na celou hodnotu obsahu. Šperky jsou baleny v pevných dárkových krabičkách, v bublinkové folii. Možný je i osobní odběr v Kolíně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od šperk Jitka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--