Domů Profil prodejce šperkárium
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Jihlava, ČR
  • 382 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (71) 100%
Nadšenci: 202
Aktivita: aktivní
Prodáno: 382
Registrace: 26.10.2018
Město: Jihlava
Stát: ČR

šperkárium

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Drazí přátelé                                                              ,

vítám vás všechny ve své galerii. Úsměv

   Jmenuji se Libuše a naleznete zde šperky, které jsou z velké části tvořeny z minerálů.

   Ty mě provázejí od mého studia geologie. Tehdy jsem nad jejich využitím v módním světě vůbec neuvažovala. To přišlo až mnohem později. Začala jsem si víc všímat toho, jak minerál ve šperku vynikne a nositelku úplně rozzáří.

  Hledala jsem způsoby, jak toho docílit. Zvítězila technika cínování. Ta dovoluje vytvářet originální šperky, které jsou módní a nadčasové.

   Základem bývá minerál. Pak představa (nenechává na sebe dlouho čekat) ženy či dívky, kterou by zaujal. Často se v práci setkávám s lidmi a všímám si, co rády nosí mladé dámy či zralé ženy. Každá etapa života je jinak krásná a hledá něco jiného.

   Ale za dobu svého tvoření jsem poznala, že jedno mají všechna období společné: totiž, že originální šperk je doplněk žen, které se nebojí ukázat sílu a jedinečnost své osobnosti! Jsou výpovědí o jejím stylu, ale dovedou také prolomit ledy a být ideálním námětem pro začátek konverzace.

 

   Pracuji se zdravotně nezávadným bezolovnatým cínem s podílem stříbra. Následně šperky patinuji a ošetřím antioxidačním olejem. Háčky náušnic a obruče jsou z chirurgické oceli. Šperky jsou tak zdravotně nezávadná, plně vhodné i pro alergiky.

   Tvořím šperky, kterým sama věřím, že jsou úžasné, kvalitní, energické a originální. Prostě šperky, které bych si sama koupila.

 

Přeji nalezení právě toho, co jste hledali a děkuji za návštěvu.

Způsob dopravy
Zboží rozesílám v bublinkových obálkách, do 2 dnů po zaplacení na účet a to prostřednictvím České pošty. Nezasílám na dobírku. Osobní odběr v Jihlavě je po předběžné domluvě možný.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od šperkárium

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--