Domů Profil prodejce Šperky Jana
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Bruntál, ČR
  • 2072 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (393) 100%
Nadšenci: 384
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2072
Registrace: 6.3.2018
Město: Bruntál
Stát: ČR
Důležitá informace: Na žádost vyměním náušnicové háčky za jiný typ nebo materiál. Případný doplatek připíšu k objednávce. Ke každé objednávce přidám malý dárek!

Šperky Jana

/ Prodávající
Novinky
1019672
19.8.2022 Hurá!!! Moje náušnice jsou v Top výběru https://www.fler.cz/zbozi... Velké díky tvořiteli Pasířka Hana :))

PŘI NÁKUPU nad 1000,- Kč obdržíte slevový kupón pro další nákup!!!

Ke každé objednávce dostanete malý dárek!!

 Jmenuji se Jana.

PalmaMiluji léto, moře, slunce a ruční tvoření.

S vážnými diagnózami jsem hůře pohyblivá v invalidním důchodu a jelikož nemohu dělat práci, kterou jsem milovala, našla jsem si nového koníčka - výrobu šperků. Při tvoření na chvíli zapomenu na všechny strasti světa... a utíkám před nimi do svého šperkového ráje.

Všechny šperky vyrábím s láskou Srdce a s největší pečlivostí.

OK!Materiály si pečlivě vybírám, nejraději ze všech mám ty přírodní. Každý můj šperk je originál. Ve vyjímečných případech se nechám ukecat a oblíbený šperk vyrobím opakovaně Mrkáček

TužkaPokud byste rádi vystavený šperk v jiných barvách, třeba i lehce pozměněný, než které právě vidíte v mé nabídce, napište mi. 

Pozor! U náušnic Vám mohu vyměnit háčky do uší a to jak styl, tak materiál.

Vyrobím šperk i na Vaše přání, pokud to bude v mých silách.

Budu ráda, když mi dáte zpětnou vazbu, jak se vám mé výrobky líbí. Moc za váš názor předem děkuji.Mrkáček

Ať vám procházení mojí dílničky dělá radost.

Těším se na vaše objednávky.

Vaše Jana Miluju tě! ŠPERKY JANA

Můžete navštívit i mé další obchody 1.s hračkami, kousátky pro miminka https://www.fler.cz/shop/pro-mimi-od-jany a 2. se starožitnostmi a retro zbožím: https://www.fler.cz/shop/poklad-po-babicce  

K moři neodmyslitelně patří perly. Já je miluju ze všech drahých kamenů nejvíce, proto z nich nejraději vyrábím Zamilovaný pohled. Zvláštní pozornost však věnujte jejich skladování a údržbě:

PÉČE O PERLY A ŠPERKY S PERLAMI

Většina šperků z perel je vzácná a proto je velmi důležité, abyste o ně pečovali. Perly jako královny kamenů jsou však citlivé na různé vnější vlivy.

Perly tvoří asi 93% uhličitanu vápenatého, 4,5% bílkovin (conchiolin) a zbytek tvoří voda. Perleť je tvořena vrstvami šestihranných krystalů uhličitanu vápenatého a conchiolin hraje roli při držení těchto krystalů pohromadě.
Tvořeny jsou živými organismy, proto je třeba dávat pozor na jejich skladování. Perly mohou v nepříznivých podmínkách při nesprávném skladování ztratit lesk i barvu. Pokud jsou však perly kvalitní, je možné udržet lesk dlouhá léta tím, že budete věnovat pozornost následujícím doporučením:

Necháte-li perly dlouhou dobu vystavené ultrafialovým paprskům, perly mohou zežloutnout. Tak jako slunce vytáhne barvu z oblečení, tak mohou ultrafialové paprsky světla perly „spálit“. Nejlepší je skladovat na tmavém místě mimo dosah světla. I když jsou ale perly citlivé na ultrafialové paprsky, není třeba se bát, jsou-li vystaveny při běžném nošení slunci pár hodin. Vystavovat je slunečním paprskům při opalování nebo celodenních výletech se nedoporučuje.

Při náhlých změnách vlhkosti a teploty na povrchu perel kondenzují kapky vody. Když tyto kapičky na povrchu perel zaschnou, způsobí velmi mírné narušení povrchu. I nejmenší kyselost kapiček perleť narušuje. Když perla vlhkost absorbuje, velmi mírně zvětší svůj objem. Také když vyschne, velmi mírně ho zmenší. Toto opakované roztahování a smršťování může způsobit, že z malých prasklin v perle přerostou velké praskliny. Není problém s občasnou kondenzací, expanzí a smršťováním několikrát. Pokud se však tyto procesy budou opakovat každý den, jednoho dne mohou způsobit perlám velké škody.

Perly by proto měly být skladovány na místě, které není příliš suché ani příliš vlhké, a v prostředí, kde se vlhkost jen málo mění. Neukládejte je do materiálů, které vlhkost sají. Perly mohou dokonce prasknout, jsou-li uloženy v příliš suchém prostředí.

Kromě toho, že perly mají menší tvrdost než ostatní vzácné kameny a kování šperků, snadno se poškodí působením chemických látek jako například ocet, citrónová šťáva, soda bikarbona, saponáty, bělidla, čistící prášky, chlór, mýdla... Kromě toho, že tyto látky mohou proniknout i dovnitř perly v místě navrtání pro navlečení a mají za následek vysušení, zkřehnutí navrtaných okrajů a ztrátu lesku perel, rozleptávají i povrch perel.

Kosmetiku, parfémy a spreje aplikujte vždy před okrášlením se perlovými šperky. Je důležité nedopustit, aby perly přišly do kontaktu s jakýmikoli agresivními látkami. Pokud po nošení zůstane na perlách kožní výměšek soli z potu a mastnota, za určitou dobu se zničí jejich lesk. Proto povrch perel před odložením vždy otřete jemným suchým a čistým hadříkem.

K čištění perel nikdy nepoužívejte zubní kartáčky nebo jiné abrazivní materiály. Rovněž se vyhněte čištění ultrazvukem, protože vibrace mohou perly poškodit a perla může dokonce prasknout. Nepoužívejte čištění párou ani chemické prostředky.

Nenoste perlové šperky, je-li hedvábná nit na které jsou perly navlečeny mokra. Nit se snáze natáhne, zvětší se vzdálenost mezi perlami, sníží se funkčnost uzlíků a na nit se snáze nachytají nečistoty, které je obtížné odstranit. Uzlíky mezi perlami pomáhají nejen v bezpečnosti při roztržení a hezčímu vzhledu, ale brání přílišnému tření perel mezi sebou a tím i poškozování jejich povrchu.

Šperky nenoste při výkonu těžkých prací, v prašném prostředí a v prostředí s agresivními výpary a před koupáním nebo sprchováním je odložte. Šperky s kameny a perlami nenamáčejte ve vodě a saponátech. S perlovými šperky se nekupte. Zmatnění perel může způsobit i reakce těla a agresivního potu.

Pokud si s výběrem šperků nejste jistí, můžete využít výhodných poukazů v hodnotě 270,-, 500,- a 1000,- Kč např. hodnota poukazu 500,- cena 450,- 

Z Top výběru:

Ukázka nejoblíbenějších výrobků: 

Způsob dopravy
Objednávky zasílám přes českou poštu jako "doporučená zásilka" u hodnoty zásilky do 500,- Kč. U vyšší hodnoty posílám jako cenné psaní nebo balík do ruky - viz ceníky. Cena dopravy do zemí EU včetně Slovenska je orientační a upravuji ji podle aktuálního ceníku české pošty. Zboží vždy pečlivě balím do bublinkové fólie, případně i do kartónu. V případě, že Vám přepravce ČESKÁ POŠTA zásilku poškodí, je třeba ji obratem na pobočce reklamovat. K reklamaci doneste celý obsah včetně vycpávek. Je dobré rozbitý předmět nejdříve nafotit. Bez tohoto postupu nelze rozbití reklamovat u mne!! Balíčky posílám vždy pojištěné!
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Šperky Jana

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--