Menu
--
Domů Profil prodejce šperky LuSk
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Prostřední Bečva, ČR
  • 53 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (26) 100%
Nadšenci: 36
Aktivita: aktivní
Prodáno: 53
Registrace: 16.3.2011
Město: Prostřední Bečva
Stát: ČR

šperky LuSk

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Šperky LuSk existují od konce roku 2009. Od prvního nákupu korálků přes pár nepovedených kousků, na které jsme i přesto byli hrdi, se jejich výroba stala závislostí. Když už množství jejich tvůrkyně sama nestačila nosit, předvedla své kousky okruhu přátel. Jejich zájem a předvánoční čas dodal odvahu vystoupit poprvé na veřejnosti v rodném místě a za vůně Bačova grogu prodávat své první kousky. Mysleli jsme, že se výroba stane kratochvílí, a zájem tvůrkyně brzy opadne (po zvládnutí Dajány na kytaru sedá prach), ale když i dlouho poté jsme šlapali na zbloudilé kuličky a vyskakovali s drátem v usednuvši části těla, museli jsme uznat, že to bude vážné. Léto nabídlo možnosti výrobky prezentovat na poutích, a tak jste nás měli možnost poměrně často spatřit někde mezi kovbojskými klobouky a gyrosem, typickými to produkty pravé české pouťě. Harcovali jsme od vesnice k vesnice, se školní lavicí a slunečníkem, paradoxně pro případ deště, a čekali na první zákazníky.

Doufáme, že oceníte rukodělnou výrobu šperků, která podtrhuje jejich originalitu, kvalitu a nezaměnitelnost. Jejich koupí zúročíte naši snahu vytvořit šperk, který potěší, přinese úsměv, který odráží vkus a v neposlední řadě také čas strávený jeho výrobou. Věříme, že v každém kousku objevíte pečlivost a nadšení, se kterým byly naše šperky vyráběny.

Už jsme potkali pár nositelek našich šperků, neznámých žen, dívek, v tramvaji, v klubu, na ulici. Aniž by tušily, že pohled na ně nás zahřál u srdce... Proto doufáme, že Vás budeme potkávat čím dál více a častěji. Vás, kteří vyjádřili sympatie k našim výrobkům a práci. Někdy Vás trochu samolibě oslovíme, ale pamatujte, že ne vždy, když Vám někdo šperk pochvalí (což se jistě bude stávat často:), jsme to my. I když, kdo ví?

Ukázka tvorby - fascinátory :

Zvířátka z fima :

Drátované náušnice :

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, baleno v bublinkové obálce.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od šperky LuSk

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím