Domů Profil prodejce SPezlar
  • Prodejce od r. 2012
  • Třebíč, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 13.2.2012
Město: Třebíč
Stát: ČR

SPezlar

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám vás ve svém malém obchůdku, jmenuji se Simona a ráda bych vám nabídla barevné a zábavné dekorační plakáty (obrazy), které jsou zajímavým prvkem v každém interiéru.Mrkající

Pop art, komix, plakáty, Andy Warhol, Roy Lichtenstein, živé barvy, slavné osobnosti i běžní  lidé kolem mě. To vše mě inspiruje.

Tyto kresby jsem začala tvořit původně pro okrasu svého pokoje a z čistého obdivu k Pop Artu.  Později jsem tvořila plakátové portréty svých známých a přátel jen tak pro radost.  A bylo mi nabídnuto zúčastnit se i pár výstav i festivalů ve svém rodném městě Třebíči a v Ostravě v kavárnách.
Mou profesí je propagační grafika, ale srdce patří volné tvorbě.  Fler je pro mě možností plně tvořit, mít umazané ruce od tužky, tuše a současně spojit práci s počítačem Usmívající se Je to pro mě naplňující pocit radosti, kdy sama tvořím podle svých představ a pocitů.

Tyto plakáty nemusí nést hlubokou myšlenku. Jsou příjemnou dekorací pro vaši bílou stěnu.  Mohou ladit třeba s vaším kobercem, výmalbou protilehlé stěny (jako u mě doma), nebo jen máte rádi zobrazenou herečku či zpěváka.

Fler jsem objevila díky své kamarádce, která je sama báječnou kreslířkou{#emotions_dlg.rose2} a motivovala mě zkusit vystavovat a prodávat touto cestou. Již v tuto chvíli mám v hlavě spoustu nápadů, které jen čekají na realizaci. A věřím, že si zde najdou cestu ke svému majiteli.

Jsem tu krátce, ale hodlám dále tvořit pro vás a těšit se z vašich přání a objednávek.

Způsob dopravy
Plakáty balím do tubusu. Obrazy do lesklé a bublinkové fólie, kartonu a posílám Českou poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od SPezlar

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--