Profil uživatele
sphinx
Prodávající
Plzeň
Registrace: 8.4.2008

                                          Vítejte u mne   

 

Jsem tak trochu samotář, více Střelec a má práce zde o mně něco vypovídá. A jako typický Střelec potřebuji prostor, jak duševní, tak neméně i ten fyzický. Nerada moc řečním a proto nechávám promlouvat svou práci...

Kameny, kov a dřevo mně nabíjejí energií, proto je používám..a mají pro mne zvláštní kouzlo, sílu. Mám ráda je i rouno a hedvábí, které jsem objevila a práce s ním je pro mne nový zážitek a obzor. Při práci s hedvábím jde o neopakovatelný pocit a nadšené čekání na výsledek..

 

Zpětná vazba ve formě hodnocení je pro mne velmi motivující;).

 

Šperky se neopakují, snad jen někdy samy sobě se podobají :-).

 

 

 

Zakletá

 

Při práci je pro mne důležitý pocit. Řídím se i tím, co z kamenů cítím. Tvořím s okamžitým nápadem i bez něj. Někdy vznikne ze zamýšlené věci něco zcela jiného, někdy nevznikne vůbec..vždy však s ohledem na materiál, který mám v ruce. Mé logo mě naprosto dokonale vystihuje, ucítíte z něj tu lehkost a vítr, který mě žene vstříc novému.

 

Záplava....NA PŘÁNÍ Kytičkové...podruhé Labradoritový Ledovec ¨¨Teje¨¨ Něžný Barbar II *Touiffus* Utkaný ze vzduchu Souprava Merytré...NA PŘÁNÍ Slza Neferuré Kytičkové...na zakázku

 

Pokud budete mít nějakou představu o svém šperku a nenajdete ho v mé galerii, s přáním se na mne obraťte, vynasnažím se:). Velká většina šperků je pouze jediný originál, ale někdy mám materiálu více a mohu vyrobit podobný.

Nejsladší odměnou pro mně je Vaše spokojenost a radost ze šperků!

 

Plstění je pro mne úžasný relax..:o)

 

Brož Probuzení Listová Brož Rašení Fata Morgana Granát Šípkový

 

Hedvábné šály, plédy a šátky barvím ponejvíce technikou araši šibori, mou oblíbenou, kdy vzniká nepřeberné množství vzorů a barev!

Pokud máte specifické přání ohledně barvy, či rozměru, kontaktujte mne a po vzájemné domluvě se pokusím Vám vyhovět.

Hedvábný modravý vrapovaný Šálka hedvábná duhová Zelená laguna Malinové hedvábí Modravý kolotoč Závany písku Fantastica Vínové snění

 

Upozornění : při práci na zakázku požaduji nevratnou zálohu ve výši 60% z předpokládané ceny šperku. Záloha vám bude samozřejmě odečtena z konečné ceny. Děkuji za pochopení.

Pokud nakoupíte zároveň také u Cedar Valley, obdržíte vše v jednom balíčku za jedno poštovné :-).

 

Způsob dopravy
Zásilky putují doporučeně Českou poštou, v bublinkové obálce/krabičce a pečlivě zabaleny. Na dobírku a taktéž jinak, než doporučeně, nezasílám. Odesílám v uvedeném termínu od data připsání platby na účet. Pro zákazníky ze SR je k dispozici platební účet FIO, kde jsou převody v rámci ČR - SR bez poplatků! A protože šetřím životní prostředí, obálky v rozumné míře recykluji. Faktura je dostupná v elektronické podobě u objednávky, tištěnou obdržíte pouze na požádání.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
529757
18.7.2016 Milé zákaznice, jelikož se nemohu ze zdr. důvodů cínování nadále věnovat, připravuji výprodej šperků. Bližší info již brzy na mém profilu. Děkuji všem za přízeň i milá slova! sphinx
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.