Domů Profil prodejce spící v mechu
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Slaný, ČR
  • 118 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (49) 100%
Nadšenci: 503
Aktivita: aktivní
Prodáno: 118
Registrace: 10.2.2011
Město: Slaný
Stát: ČR

spící v mechu

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

 

Můj malý ateliér. Ač v malebném bytečku ve Slaném, v mých představách v malém domku uprostřed lesů, s vůní mechu a kapradí. Tak jako tak – v mém srdci.

 

= ATELIÉR V MECHU = 

 

CO VYRÁBÍM

PAPÍRNICTVÍ:

- přání

- ručně šité sešity

- balicí papíry

- cedulky na dárky

- svatební pozvánky

ŠITÉ DROBNOSTI:

- šité dekorace do bytu

- hračky pro děti

SVATEBNÍ ŠATY

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

 

 

Každý kousek musí být dokonalý. Každý projde mýma rukama – a to hned několikrát. Od kresby návrhu, přes malbu, zpracování v počítači, po výběr papíru, tisk, ořez i zabalení. Stejně tak od výběru látky, přes tvornu střihu, ušití i zabalení. Vše dělám sama a s láskou a pečlivostí se snažím dodat produkt, který Vás a Vaše blízké potěší.

Pokud máte nějaké speciální přání, konkrétní představu, či chystáte svatbu – nebojte se napsat. Domluvíme se osobně a vše společně vymyslíme.

 

EKOLOGIE

Protože myslím na přírodu, hledám vždy ty nejekologičtější varianty. Vše tisknu na recyklované papíry. K přáním přikládám recyklované obálky a v mých balíčcích nenajdete ani kousek plastu.

 

KDO JSEM

Jsem milovnice akvarelu, která si za svůj život prošla mnohými uměleckými vášněmi. Bezhlavě se vrhla do fotografování, zamilovala se do šití a návrhářství, malovala lidem doma po zdech (a platili jí za to), fotila svatby, malovala obrazy a měla vlastní výstavu. Studovala fotografii a dějiny umění. Prostě holka, co vždy žila uměním.

Moje ruce nikdy nemají klid. Nehledám však velké cíle. Nechci být slavnou umělkyní, o to nestojím. Chci lidem přinášet radost svou malou a roztomilou tvorbou, která jde od srdce.

 

 Lucie :)

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od spící v mechu

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--