Profil uživatele
spící v mechu
Prodávající
Slaný
Registrace: 10.2.2011

 

 

Můj malý ateliér. Ač v malebném bytečku ve Slaném, v mých představách v malém domku uprostřed lesů, s vůní mechu a kapradí. Tak jako tak – v mém srdci.

 

= ATELIÉR V MECHU = 

 

CO VYRÁBÍM

PAPÍRNICTVÍ:

- přání

- ručně šité sešity

- balicí papíry

- cedulky na dárky

- svatební pozvánky

ŠITÉ DROBNOSTI:

- šité dekorace do bytu

- hračky pro děti

SVATEBNÍ ŠATY

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

 

 

Každý kousek musí být dokonalý. Každý projde mýma rukama – a to hned několikrát. Od kresby návrhu, přes malbu, zpracování v počítači, po výběr papíru, tisk, ořez i zabalení. Stejně tak od výběru látky, přes tvornu střihu, ušití i zabalení. Vše dělám sama a s láskou a pečlivostí se snažím dodat produkt, který Vás a Vaše blízké potěší.

Pokud máte nějaké speciální přání, konkrétní představu, či chystáte svatbu – nebojte se napsat. Domluvíme se osobně a vše společně vymyslíme.

 

EKOLOGIE

Protože myslím na přírodu, hledám vždy ty nejekologičtější varianty. Vše tisknu na recyklované papíry. K přáním přikládám recyklované obálky a v mých balíčcích nenajdete ani kousek plastu.

 

KDO JSEM

Jsem milovnice akvarelu, která si za svůj život prošla mnohými uměleckými vášněmi. Bezhlavě se vrhla do fotografování, zamilovala se do šití a návrhářství, malovala lidem doma po zdech (a platili jí za to), fotila svatby, malovala obrazy a měla vlastní výstavu. Studovala fotografii a dějiny umění. Prostě holka, co vždy žila uměním.

Moje ruce nikdy nemají klid. Nehledám však velké cíle. Nechci být slavnou umělkyní, o to nestojím. Chci lidem přinášet radost svou malou a roztomilou tvorbou, která jde od srdce.

 

 Lucie :)

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky: 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím