Domů Profil prodejce Spiralka Lili
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Rožnov pod Radhoštěm, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 3
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 13.9.2010
Město: Rožnov pod Radhoštěm
Stát: ČR

Spiralka Lili

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Děkuji, že jste zavítali do mého obchůdku Spirálka Lili :)

Pracuji v obchodě s dekoračními předměty a tak tvoření šperků ke mě přišlo tak nějak samo, jsem parádnice od přírody s okem pro krásu a proto mě to nikdo nemusel učit. Prostě tvořím protože mě to baví a mám radost z toho, když z mých výtvorů má radost někdo další. Jsem taková kreativní duše, která již vyzkoušela vše od keramické hlíny, malování na hedvábí a sklo, až po motání drátků a navlékání korálků na šperky.

Můj oblíbený materiál je kov a krystaly (drahé kameny) které kombinuji tak, aby nositeli nejen přidali na kráse ale i podpořili zdraví. Mám dlouholetý osobní vztah k těmto ušlechtilým, krásným a vzácným výtvorům přírody.

Historie využití kamenů člověkem je stará jako sama historie lidského rodu. Velmi důležité místo zaujímaly drahé kameny v životě starověkých kultur např. Aztéků, Egypťanů, ale i na Blízkém východě a v Asii. Tak jako většina minerálů, krystaly vznikly uvnitř zemské kůry a můžou být staré i několik miliónů let. Použití drahých kamenů ve šperku (na postiženém místě či odpovídající čakře) má dlouhou historii i v přírodním léčitelství.

 

 

Nevhodnější je osobní výběr, podle vlastního citu a podle barvy, ale na požádání mohu vytvořit šperk i podle plánovaného použití, jako ochranný a podpůrný prostředek na podporu našich pozitivních schopností a vlastností, popř. k překonávání depresí, stresů atd.

 

Objednávky posílám doporučeně v obálkách s bublinkami a ke všem naušnicím přidávám i silikonové zarážky :)

Způsob dopravy
Objednávky zasílám Českou poštou, DOPORUČENĚ, v obálce v bublinkách zabalené, odeslané nejpozději do 2 dnů od zaplacení. Mám nepříjemné zkušenosti s DOBÍRKOU, proto takhle nezasílám, děkuji za pochopení. Při zakoupení více výrobků platíte poštovné pouze jednou, v ceně 49 kč jsou zahrnuty náklady na dopravu i balné.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Spiralka Lili

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--