Domů Profil prodejce Splotchyy Handmade
  • aktivní prodejce od r. 2020
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Loděnice, ČR
  • 8 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 9
Aktivita: aktivní
Prodáno: 8
Registrace: 5.4.2020
Město: Loděnice
Stát: ČR

Splotchyy Handmade

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jistě se Vám už někdy stalo, že jste měli připravený ten perfektní outfit, ale jakoby mu něco pořád chybělo... Ono také najít ten správný šperk není jen tak. I já jsem se s tímto problémem vždycky hodně potýkala.

A právě to mě vedlo k tvorbě vlastních šperků

Svoji první polymerovou hmotu jsem dostala do rukou, když mi bylo přibližně 9 let a jak by se dalo předpokládat, nebyly moje začátky z těch nejslavnějších a mnoho hmoty bylo v průběho mého experimentování ztraceno.

Vždy jsem ráda zkoušela něco nového a postupem času jsem vystřídala mnoho stylů. Od výroby válečků se vzorem, deformovaných miniatur, u kterých jsem musela každému vysvětlovat, co to vlastně je, poté poněkud zdařilejší miniatury, až k mystičtějším tématům, kterým se věnuji doteď.

Co že to tedy vlastně dělám? 

Svůj styl bych popsala jako moderní čarodějnice. Velkou část mého dětství a dospívání ovlivnila fantasy literatura jako Harry Potter, Eragon a Hra o trůny a to se projevuje i do mé tvorby  Spousta mých prací obsahuje tradiční čarodějnické tvory, jako jsou havrani, kočky a draci, ráda si ale hraji i se znameními zvěrokruhu a krystaly.

Vždycky jsem byla nadšená, když se někomu moje tvorba líbila

Mnoho z Vás asi ví, jak zastrašující je nabídnout něco, na čem Vám tolik záleží, pro tolik lidí k posouzení. Ale já jsem velmi ráda, že jsem se konečně k něčemu takovému odhodlala. Proto Vám moc děkuji, že jste mi věnovali tolik svého času a ráda bych Vás nyní pozvala k nakouknutí do mé nabídky.

 

 

Způsob dopravy
Z ekologických důvodů se snažím zásilky balit do použitých obalů (nejčastěji obálka s bublinkovou fólií). Balíčky posílám přes Českou poštu doporučeně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Splotchyy Handmade

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--