Profil uživatele
Splouch
Prodávající
Hradec králové
Registrace: 6.1.2010

Vítám vás ve virtuálním malém krámku s užitkovou keramikou.

 

Veškeré zboží (podle krajské hygienické stanice v Hradci Králové) splňuje  požadavky zdravotní nezávadnosti.Způsob dopravy
Česká pošta, označeno jako křehké. Zboží poctivě zabaleno, (bublinková fólie) aby k zákazníkovi dorazilo v požadovaných kusech. Česká pošta dle váhy od 89 do 160kč.
 
Keramiku posílám Českou poštou (na výběr je na poštu nebo balík do ruky) v pečlivě zabalené pevné krabici jako pojištěný a křehký balík do ruky nebo na poštu. Zákazník je ČP informován o průběhu doručování zásilky (SMS avízem) Zboží ihned dostupné odesílám zpravidla hned následující den po připsání platby. Za poškození zásilky nebo jejího obsahu přepravou nese zodpovědnost přepravce (Česká pošta) nikoliv prodejce. Reklamaci přepravy je povinen učinit zákazník bez zbytečného prodlení (max. 2 dny od doručení). Po této lhůtě již Česká pošta nebere na případné reklamace zřetel. Zboží je možné zaslat také přes Zásilkovnu.
Způsob dopravy
Česká pošta, označeno jako křehké. Zboží poctivě zabaleno, aby k zákazníkovi dorazilo v požadovaných kusech. Česká pošta cca za 70 kč.
Obchodní podmínky

Zboží je zasíláno po uhrazení objednávky (účet u GE money bank) prostřednictvím České pošty. Zboží zasílám doporučeně.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím