Při koupi 5 Ks harmonizačních kartiček obdržíte jednu navíc zdarma + malý dárek formou pohlednic s mou tvorbou. SPRINGLOVER
Profil uživatele
SPRINGLOVER
Prodávající
Kladno
Registrace: 25.7.2010

Přijímám objednávky na osobní harmonizační obrázky. Velmi rychlé dodání, pokud potřebujete rychle dárek pro své blízké k jejich narozeninám, výročí a podobně.

 

Vítá Vás SPRINGLOVER

Mé nejčastější téma bývá to, co mam ve svém srdci, a od srdce pak i tvořím.

Pocházím z vesnice; cítím tam své kořeny. Miluju vše živé, a tak mi nedělá problém namalovat jakékoliv zvíře, květinu nebo i portrét.


Psi portrétKryštof

Sedm let jsem navštěvovala Základní uměleckou školu a pak jsem studovala na Střední uměleckoprůmyslové škole sklářské, kde se mi dostalo soustavnějšího výtvarného vzdělání. Další zkušenosti jsem získala v Severním Irsku, kde jsem téměř pět let žila na farmě a přitom navštěvovala výtvarný klub a absolvovala různé semináře zaměřené na výtvarné techniky. Měla jsem tři samostatné výstavy a sedm společných v rámci výtvarného klubu. Malovala jsem soukromé zakázky a taky jsem měla možnost vést své vlastní tematicky zaměřené workshopy: jak s dětmi, tak i s dospělými.

Na pastvěJezdkyněSally horseTanečníkZima

Významná část mé tvorby je ovlivněna hlubokým zájmem o život, o jeho rovnováhu a vnitřní harmonii. Zajímám se o to, jak nalézat cestu k rovnováze a cestu sám k sobě, abychom byli zdraví a žili ve šťastných rodinných a partnerských vztazích. To mě dovedlo k porozumění barvám a tvarům; k tomu, jak na nás barvy i tvary působí a jak nás navracejí do rovnovážného stavu: tak, abychom se cítili celistvě a měli dostatek energie.

Harmonizační obrázky maluju individuálně na základě jména, data narození a popřípadě fotografie. Jsou to obrázky malované na základě intuitivního vcítění, jsou šité na míru a měly by nám pomáhat, abychom se cítili zdraví a abychom úspěšně zvládali pochopit poselství, které nám život přináší.

V této době pracuji na Fakultní základní škole v Praze, kde vedu keramický a výtvarný kroužek Koníček pro děti a dospělé. Práce s keramickou hmotou mne fascinuje čím dál tím více. V nedávné době jsem absolvovala šestitýdenní rekvalifikační kurz Keramické práce v keramické škole Jarmily Tyrnerové v Kohoutově. Také jsem čerstvě nabyla dovednosti točit na kruhu a zažila v dnešní době již málo běžný tradiční výpal ve venkovní peci na dřevo Fénix. Keramika je řemeslo a také umění s neuvěřitelně bohatou škálou výrazových prostředků a množstvím motivů. Jak je snadné se do ní zamilovat pro její nesmírnou tvárlivost a hlubokou přirozenost.

Jsem velmi potěšena, pokud má tvorba přináší lidem radost a uspokojení. Snad i Vám, návštěvníkům mého profilu, přinese kousek radosti a rozveselí Váš den.

S pozdravem Jarmila -> SRINGLOVER


Způsob dopravy
Bezpečně zabalené,doporučeně a pojištěné Českou poštou pokud se jedná o osobní harmonizační obrázek či jiný obraz. Kartičky posílám jako doporučený pojištěný dopis po dohodě se zákazníkem. Pokud si zákazník zvolí obyčejný dopis a dojde ke ztrátě zásilky, nemůže uplatnit nárok náhrady. Na Slovensko i do jiných evropských zemí zasílám kartičky a obrázky také. Poštovné je přibližně 170,-Kč. V případě kartiček 20,- Kč.V případě platby na účet si účtuji + 100,-Kč (4 EUR)poplatek v bance - peníze můžete poslat i POŠTOU a v tom případě odpadá 100,-Kč (4EUR) poplatek za převod.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
35123
11.9.2011 Zákazník vždy obdrží malý dárek z mé dílny :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.