Profil uživatele
Šreček
Prodávající
Zdiby - Brnky
Registrace: 9.2.2011
Patchwork. Pro někoho slovo bez jasného obsahu. Pro jiného je to brána do světa plného barev, vzorů, fantazie a potěšení. Kdo okusil, zažívá závislost na šití a na hadřících, které se postupně ujímají vlády nad všemi šuplíky, policemi a skříněmi. My dvě kamarádky, Věra a Jana, jsme se staly jedněmi z mnoha závislých po kurzu u Áji Votrubcové, kterou tímto doporučujeme každé, která by to chtěla vyzkoušet na vlastní kůži. Už více než 3 roky marně doufáme, že nás snad šití přestane bavit, protože výrobků přibývá mnohem více, než je potřeba. Nejenom rodina je obdarovaná až až a šít jen tak bez užitku nám přijde škoda. Proto jsme se rozhodly zkusit své výrobky uplatnit v konkurenci ostatních patchworkářek a budeme moc rády, jestli nebudeme nuceny poohlédnout se po jiném koníčku. Všechny naše výrobky jsou šité s láskou z kvalitních látek, které jsou předpokladem dlouhé životnosti a stálosti. Bude-li to jen trochu možné, rády zájemcům případně vyhovíme pokud jde o rozměry nebo barevnost.
Protože se v průběhu času ukázalo, že mít společný obchůdek je zejména z hlediska vedení účetní evidence nepraktické, rozhodly jsme se 3.3.2014 oddělit. Kamarádku Janu najdete zde:
Prodané zboží oddělit nelze, pokud Vás něco zaujme právě tam, ráda Vás případně odkáži na autorku:-).
Zde je malá ukázka mých dosavadních prací:
 
Způsob dopravy
Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty doporučeně nebo jako doporučený balík nejpozději následující den od připsání platby na účet. Zboží je pečlivě zabaleno, aby bylo zabráněno jeho poškození, buď v igelitové obálce nebo papírové krabici.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
659111
3.10.2017 Vloženo nové vánoční zboží.
Hezký den, Šreček
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.