Domů Profil prodejce Standa Horák
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 11 hodin.
  • Ostrava - Poruba, ČR
  • 2 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 18
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 23.3.2018
Město: Ostrava - Poruba
Stát: ČR

Standa Horák

/ Prodávající
Novinky
779873
16.1.2019 Konečně máme spočítáno! Vánočních pohlednic se prodalo 88 kusů, tedy celkem jste přispěli 2200 korun pro Áju. Děkujeme! https://www.fler.cz/blog/...

Umět zachytit atmosféru pěkného místa, události, či jen úsměv člověka na fotografii, mě vždy fascinovalo. A to trvá stále. Stále žasnu nad některými až dech beroucími fotografiemi. I proto se nepovažuji za profesionálního fotografa. Jsem stále fotograf amatér. Možná právě to  dává mému focení smysl a neutuchající nadšení.

Fotím nejraději krajinu, přírodu, prostě hezké místa, ostatně asi jako každý. Postupem času jsem se propracoval i k portrétní fotografii. Lidé nebo zvířata dávají fotografii něco, co fotografi i krajiny chybí, jakýsi příběh, děj, kouzlo okamžiku.

Fotky, které pomáhají...

Udělejte dobrý skutek Mrkáček

Jsou situace v životě, kdy člověku jeho vlastní síly nestačí, kdy potřebuje pomoci. Velmi smutné je, když tuto pomoc potřebuje dítě, které má mít vše krásné teprve před sebou. A takových bohužel u nás není málo. Na sociální stát se nelze spoléhat, a proto se dobří lidé rozhodli pomáhat vlastní cestou. Když jsme tuto iniciativu na Fleru objevili a viděli, že opravdu funguje, rozhodli jsme se přidat. Podpořili jsme sbírku na hipoterapii, přesto jsme cítili, že bychom mohli udělat více, než jednorázově přispět.

Uvažovali jsme jak kromě propagace tohoto malého "projektu" pomoci a napadlo nás, že bychom mohli ostatní motivovat a usnadnit jim cestu k dobrému skutku jednoduše tím, že nemusejí dělat nic víc, než na co jsou zvyklí při nakupování přes internet. A proto vám zde nabízím některé mé fotografie. Vše, co jejich prodejem utržím, pošlu dětem, které to aktuálně potřebují. V současné době podporujeme malého Áju z Prahy, kterému očkování vážně podlomilo zdraví.

V podstatě se na toto můžete dívat i jinak:
Udělejte dobrý skutek a my vás za to odměníme fotografií Mrkáček

 

 

 

Na našem druhém profilu Včelařství Horákovi si můžete prohlédnout a zakoupit i naši vlastní přírodní certifikovanou kosmetiku.

Masti mají doslova malované etikety, které pro nás s láskou připravila skvělá malířka Terezka Křemínská, curlytea. Určitě si je nenechejte ujít a nakoukněte i do Terezčina obchůdku Mrkáček .

Přírodní propolisová mast

 

Čokoládový balzám

Mast pro nejmenší

Dalším mým koníčkem je včelařství. Na našem profilu Včelařství Horákovi můžete najít také několik druhů našeho medu (medovicový, lípový, pastový aj.) v klasickém balení 950 g.

 

Zabýváme se také výrobou svatebním medíků na zakázku, jsme schopni vyhovět téměř jakémukoliv přání :).

Malé medíčky zdobíme také jako vánoční, dárkové i firemní.

 

Něco málo o našem včelaření:

Včelaříme na Severní Moravě. Včelstva se snažíme vést způsobem blízkým jejich přirozenému životu v přírodě. Zbytečně do nich nezasahujeme. Včely samy nejlépe ví, co potřebují. 

Chováme je v dřevěných Langstrothových úlech. Nepoužíváme rámky a mezistěny z umělých hmot. Využíváme co nejvíce přírodní materiály. Včelí obydlí tedy sestává ze dřeva a včelího vosku, stejně jako je tomu v přírodě. To dává našim včelám vhodné podmínky pro jejich rozvoj a medu dobré předpoklady jeho kvality.

Vše, do čeho se pustíme, se snažíme dělat s respektem k přírodě a úctou k životu. To je naše filosofie, která se promítá ve všech oblastech našeho života a tedy i v našem včelařství.

A pak už je to na včelách. A samozřejmě taky na počasí :o)

Způsob dopravy
Fotografie posílám elektronicky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Standa Horák

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--