Profil uživatele
stará romance
Prodávající
Praha 10
Registrace: 29.4.2015

 Už jsem sama starožitnost a tak vintage nebo starožitné je všechno kolem mě. Tak vás tedy vítám ve svém obchůdku, kde věci mohou vyprávět příběhy...

Nejsem odborník, takže omluvte prosím případné chyby v datování doby vzniku předmětů, zejména těch zděděných. Abych nikoho zbytečně neuváděla v omyl, datuji většínu nejstarších věcí do období 50tých let, i když myslím, že některé budou mnohem  mnohem starší. S tím focením jsem stále trochu dost na štíru, tak kdyby vám některé fotografie připadaly málo vypovídající, klidně napište, zkusím to znovu..

Budu ráda, když si u mě najdete něco užitečného nebo něco jen tak pro radost, popř. pro recesi, nebo k doplnění sbírky či dotvoření interiéru, nebo když některé staré věci kreativně využijete pro svou tvorbu.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta po platbě předem. Pokud jste z Prahy, nebo míváte do Prahy cestu, velice vítám osobní převzetí (po předchozí domluvě). Poštovné a balné se liší v závislosti na velikosti a druhu předmětu a bude vždy uvedno u konkrétního zboží. Dražší zboží zasílám vždy pojištěné.Poštovné do zahraničí je pouze orientační, vždy bude upřesněno až při objednávce podle konkrétních nákladů pro zaslání zboží do příslušné země EU.
Obchodní podmínky

Použité zboží je nabízeno bez záruky, jeho stav se snažím vždy co nejpřesněji popsat v textu. V případě nejasností nebo potřeby dalších informací mě prosím kontaktujte ještě před případnou objednávkou, abychom předešli případným nedorozuměním.

Zakoupené věci si můžete buď vyzvednout v Praze, na způsobu a místě předání je potřeba se domluvit , nebo vám je zašlu jako doporučený, popřípadě cenný balík. Pokud chcete zboží zaslat jiným, dražším, typem balíku, např. balík do ruky, můžemem se domluvit a upravit poštovné. Zboží odesílám do 3 pracovních dní po připsání peněz na účet. V případě zakoupení více předmětů vám sdělim výši poštovného, které bude odpovídat velikosti a hmotnosti zásilky.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
791140
1.3.2019 Čeká pošta už zase zdražila!!! nejlevnější doporučený balíček do 35cm stojí od 1.3.2019 99Kč.
Omlouvám se, ale nemám sílu momentálně přepisovat poštovné u všeho vystaveného zboží,
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím