Domů Profil prodejce stará romance
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Praha 10, ČR
  • 864 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (191) 100%
Nadšenci: 71
Aktivita: aktivní
Prodáno: 864
Registrace: 29.4.2015
Město: Praha 10
Stát: ČR

stará romance

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 Už jsem sama starožitnost a tak vintage nebo starožitné je všechno kolem mě. Tak vás tedy vítám ve svém obchůdku, kde věci mohou vyprávět příběhy...

Nejsem odborník, takže omluvte prosím případné chyby v datování doby vzniku předmětů, zejména těch zděděných. Abych nikoho zbytečně neuváděla v omyl, datuji většínu nejstarších věcí do období 50tých let, i když myslím, že některé budou mnohem  mnohem starší. S tím focením jsem stále trochu dost na štíru, tak kdyby vám některé fotografie připadaly málo vypovídající, klidně napište, zkusím to znovu..

Budu ráda, když si u mě najdete něco užitečného nebo něco jen tak pro radost, popř. pro recesi, nebo k doplnění sbírky či dotvoření interiéru, nebo když některé staré věci kreativně využijete pro svou tvorbu.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta po platbě předem. Pokud jste z Prahy, nebo míváte do Prahy cestu, velice vítám osobní převzetí (po předchozí domluvě). Poštovné a balné se liší v závislosti na velikosti a druhu předmětu a bude vždy uvedno u konkrétního zboží. Dražší zboží zasílám vždy pojištěné.Poštovné do zahraničí je pouze orientační, vždy bude upřesněno až při objednávce podle konkrétních nákladů pro zaslání zboží do příslušné země EU.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od stará romance

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--