Profil uživatele
Staré dobré dřevo
Prodávající
Ostrava
Registrace: 12.11.2017

Jsme malá rodinná firma, která funguje už přes 20 let. Zpočátku jsme se zabývali výrobou šperků a drobné galanterie ze dřeva, kůže a kovu.

Toto jsou hodně  historické náramky z našich začátků.

V posledních letech upřednostňujeme práci se dřevem, které již dosloužilo a vdechujeme mu nový život. A tak se Vám dostavá do rukou například kousek palety, která procestovala půl světa nebo destička z bedýnky, ve které prababička skladovala brambory.

To, co je pro jiného odpad, je pro nás výchozí materiál. Ke každému kousku přistupujeme individuálně a každý náš výrobek je originál s patinou a historií.

Vždy používáme dřevo, které nás něčím zaujme, většinou je to jeho kresba. Originálních efektů dosahujeme vrstvením. Při této práci je zajímávé to, že výsledek je vždy překvapením - až během broušení zjišťujeme, jestli bude výrobek zajímavý, nebo s ním přiložíme do kamen. Finální díla ošetřujeme přírodními oleji, abychom Váš domov nezatěžovali zbytečnými chemikáliemi. 

I lupa je potřeba na práci se dřevem :)

Naše výrobky jsou hravé a otevřené k Vašemu dotvoření. Například do svícnů můžete místo svíček použít skleničky a ty naplnit čímkoliv, miska poslouží jak v kuchyni tak na nočním stolku, fantazii se meze nekladou.  

 

Způsob dopravy
Česká pošta, pečlivě zabaleno v bublinkové fólii
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.