Po zaplacení na můj účet bude zboží odesláno. Faktury prosím uhraďte do max.5-ti kalendářních dnů.
Profil uživatele
starystyl
Prodávající
Česká Lípa
Registrace: 1.5.2013

Děkuji vám za to, že navštěvujete moji stránku na Fléru kterou průběžně rozšiřuji.Můj shop se mom. bude průběžně napňovat z důvodu prodeje domu a tak zde budu nabízet hlavně věci z něho.Věnuji se službám -především řemeslu čalounictví,čalounění nábytku  a renovaci všeho druhu ,šití záclon ,závěsů , zavinovaček a ostatní věci pro děti od roku 1991. Šiji na zakázku různé věci i pro děti ,opravuji také oděvy. Mám velice ráda staré věci které si pamatuji jako  malé dítě, tyto věci také ráda renovuji, vyměňuji výplně za nové i nátěry. .Ráda si také hraji se šperky a korálky které jsem po celý život sbírala.Ze starých náhrdelníků a šperků ráda zhotovuji nové výrobky a tak budu průběžně přidávat na Flér.Vlastnila jsem celou sbírku všeho možného a tak se s vámi o ní ráda podělím neboď přestěhováním jinam  pro tyto věci nebude již místo.Věřím ,že spousta věcí vás osloví a zavzpomínáte nejen na dětství ale i na mládí kde jsme se s těmito věcmi setkali.

Přeji příjemnou prohlídku nabízených věcí a výrobků z naší dílny v České Lípě kde vše provozuji s manželem - příjemný nákup Dana Černá a manžel Roman

 

Balíčky zasílám českou poštou ,velké balíky jako například stolky, židle přepočítávám balné dle velikosti balíku popř. zadnou cenu za poštovné upravuji  u některých i menších balíčků dle  nového ceníku České pošty.

Způsob dopravy
Česká pošta.
Obchodní podmínky

Vybrané zboží zasíláme kupujícímu do 24 hodin,po zaplacení částky na  účet č. 192931423/0600 nebo také můžu zaslat na požádání na dobírku s tím,že si objednavatel zboží řádně vyzvedne. Pokud by objednané zboží nepřevzal ,dluží tak odesílateli  vydanou částku za poštovné na kterou mu bude vydána a zaslána faktura.

Reklamační podmínky: na nové zboží šité dáváme půlroční záruku. Na zboží vintage se záruka nevztahuje neboď zboží bylo kdysy používané a zákazník si tak kupuje  s vědomím stářím a opotřebování věci. Zakoupené zboží může kupující vrátit když je nové a nepoužívané do 7 dnů od doby převzetí zásilky.

Zboží vintage může vrátit do 3 dnů  od doby převzetí zásilky ,častka zákazníkovi bude vyplacena na účet až po zaslání zboží prodávajícímu a jejo doručení.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím