Profil uživatele
Šťastné tvoření
Prodávající
Jaroměř
Registrace: 11.8.2010

Vítám vás na svém profilu "Šťastné tvoření",

mé kroky k tvoření začaly korálkovými náušničkami, náramky,  přes organzové kvítky, pletené čepičky, až k šití, které je stále na počátku....

A přišel den D a já se konečně pomyslně rozhoupala ke kroku, kdy se z nakupující stala prodávající .) 

Jsem milovnicí všeho barevného, neobvyklého, ulítlého .o) Ráda zkouším nové a nové a ......nové .o)

Nyní jsem malinko přibržena jednou malou osůbkou, která mamince ono bláznivé tvoření, tolik neumožňuje, ale budu se snažit si dát pár nočních a obohatit vás záplavou barev ...

Doufám, že se vám u mně v obchůdku bude líbit a najdete tu to "své".

Mé oblíbené moje jest: "Malé věci nás činí velkými"

 

Pokud zatoužíte po jiných barevných kreacích a bude to v mých silách, ráda vám toto přání vyplním .)

Způsob dopravy
K přepravě využívám Českou poštu: doporučený dopis dle váhy od 48 Kč balík do ruky dle váhy od 80 Kč po domluvě lze poslat i přes PPL. Podle druhu zboží zasílám v bublinkové obálce nebo krabičce. Na DOBÍRKU NEZASÍLÁM!! Do zahraničí pouze po domluvě. Po dohodě je možné předání v Jaroměři a v Hradci Králové.
Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky elektronického obchodu

NEJSEM PLÁTCEM DPH

Ochrana osobních údajů

Veškeré Vámi sdělené osobní údaje na tomto e-shopu považujeme za důvěrné, budou použity pouze k plnění kupní smlouvy zde uzavřené, nebudou nikde publikovány ani je neposkytneme třetí osobě apod. Výjimku tvoří jen údaje nutné k označení zásilky s Vaší objednávkou. S vašimi osobními údaji nakládáme v souladu s platnými zákony ČR, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Kupující dává provozovateli e-shopu http://stastne-tvoreni.webnode.cz/ svůj souhlas k výše uvedenému dokud to písemně neodvolá. 

 

Odstoupení od kupní smlouvy

Jako kupující máte právo v souladu § 53 odst. 7 Obč.Z. odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu. Rozhodnete-li se jako kupující využít tohoto práva, musíte nám odstoupení od smlouvy doručit nejpozději do 14. dne od převzetí vraceného zboží.

V informaci o odstoupení od kupní smlouvy nám prosím musíte sdělit číslo nákupního dokladu a je-li na tomto dokladu nakoupeno více položek zboží, tak také které nám vracíte a jakým způsobem požadujete vrácení zaplacených peněz (číslo bankovního účtu nebo osobní převzetí nebo vracenou částku využijete na další nákup v našem e-shopu).

Zboží nám musíte vrátit úplné s kompletní dokumentací, nepoškozené,ve stavu v jakém Vám bylo doručeno. 

V případě, že bude vrácené zboží nekompletní či poškozené, máme nárok Vám vrácenou kupní cenu snížit o tomu odpovídající částku na uvedení do původního stavu (v souladu s § 53 obč. Z.) a jednostranně ji započíst s Vaším nárokem na vrácení kupní ceny nebo odmítnout přijetí zpět.

Peníze za vrácené zboží (včetně poštovného) Vám budou vráceny způsobem, který nám sdělíte nejpozději do 30 dnů od účinnosti odstoupení od kupní smlouvy.

Kromě případů, kdy je odstoupení od smlouvy výslovně ujednáno, nemůžete jako spotřebitel odstoupit od smluv:

a) na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění,

b) na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele,

c) na dodávku zboží upraveného podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání,

 

Záruka a reklamace zboží

Záruka na zboží je dva roky.

Shoda s kupní smlouvou (§616-§627 Obč.Z.)

Shodou s kupní smlouvou se rozumí, že prodávaná věc má jakost a užitné vlastnosti smlouvou požadované, prodávajícím, výrobcem nebo jeho zástupcem popisované, nebo na základě jimi prováděné reklamy očekávané, popřípadě jakost a užitné vlastnosti pro věc takového druhu obvyklé, že odpovídá požadavkům právních předpisů, je v tomu odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a odpovídá účelu, který prodávající pro použití věci uvádí nebo pro který se věc obvykle používá.

V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen "rozpor s kupní smlouvou"), má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou. Není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak.

Jde-li o vadu odstranitelnou, má kupující právo na bezplatné, řádné a včasné odstranění vady. Není-li to vzhledem k povaze vady neúměrné, může kupující požadovat výměnu vadného zboží nebo vadné součásti . Není-li takový postup možný, má právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupení od kupní smlouvy.

Jde-li o vadu neodstranitelnou bránící řádnému užívání zboží, má kupující právo na výměnu vadného zboží nebo na odstoupení od kupní smlouvy. Táž práva přísluší kupujícímu, jde-li sice o vady odstranitelné, jestliže však kupující nemůže pro opětovné vyskytnutí vady po opravě nebo pro větší počet vad věc řádně užívat. Za opětovné vyskytnutí vady se považuje, jestliže stejná vada bránící řádnému užívání, jež byla v záruční době již nejméně dvakrát odstraňována, se vyskytne znovu. Větším počtem vad se rozumí, má-li věc současně alespoň tři vady bránící jejímu řádnému užití.

Jde-li o jiné vady neodstranitelné a nepožaduje-li kupující výměnu věci, má právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupení od kupní smlouvy.

V případě slevy nelze později reklamovat zboží pro vadu, za niž byla sleva poskytnuta.

Reklamaci včetně odstranění vady prodávající vyřídí bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace. Po uplynutí této lhůty má kupující stejná práva, jako by se jednalo o vadu, kterou nelze odstranit. Tato lhůta není závazná ke kupujícímu, který při nákupu uplatňoval IČ a tudíž jeho vztah s prodávajícím upravuje Obchodní zákoník.

 

 

Jako rozpor s kupní smlouvou nelze považovat:

a) zboží mechanicky poškozené

b) opotřebované nadměrným používáním nebo používáním k jiným účelům než je zboží určené a používání v rozporu s návodem

 

Ostatní právní vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, předpisy souvisejícími ve znění pozdějších novel.

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
718859
30.4.2018 Jarní louka
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím