Menu
--
Domů Profil prodejce ŠTĚDŘICH
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Lysice, ČR
  • 3 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 12
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3
Registrace: 6.9.2011
Město: Lysice
Stát: ČR

ŠTĚDŘICH

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

ŠTĚDŘICH neboli Štěpánka a Oldřich se zaměřuje na věci, které jsou svou podstatou buď užitečné, krásné, nebo obojí. Štěpánka je více tvůrčí půlka ŠTĚDŘICHA, neboť studovala zlatnictví-stříbrnictví v Turnově a posléze i Umprum v Praze, obor sochařství, zatímco Oldřich je technickou a více přizemněnou polovicí, bez které by to všecko taky nefungovalo :)

Naše LOGO v sobě tohle vše skrývá. Dvě ruce symbolizují naši SPOLUPRÁCI: zkusili jste si někdy udělat nějakou banální věc pouze jednou rukou :)? zároveň musí být jedna ruka levá a druhá pravá, aby to fungovalo. Je třeba zapojit levou i pravou hemisféru. Mužskou i ženskou část. Naše ruce jsou ale spíše zvláštní křídla, možná i ptáci. Dovolují nám vzlétnout a TVOŘIT! A nakonec, z nich se vylévá něco do světa k Vám a v nekonečném toku ležaté osmičky se zase něco vrací k nám zpět, což nám umožňuje pokračovat v naší tvorbě dál..  

V současné době se zaměřujeme nejvíce na výrobu ORGONITŮ, neboť tato oblast nám stále skýtá nové a neprobádané možnosti. Nabízíme orgonity v podobě ženských i mužských šperků, knoflíků k telefonu, drobných pyramidek do kabelky stejně jako interiérové doplňky: těžítka k počítači, do lednice, bábovku na kuchyňský stůl, nebo obrázky na zavěšení do oken, připomínající vitráže. U interiérových věcí dbáme na design, aby pohled na ně stále přinášel radost. Zároveň dbáme na to, aby design nepřevládl nad funkčností.

Druhou oblast představují orgonity čistě funkční, nedesignové, které jsou určeny k zakopání do základů domů, ke kabelům elektřiny do zdí domů, do zahrady, ke stromům i květinám v květináčích a jsou vhodné i pro gifting planetě Zemi ve volné přírodě.Ty jsou výrazně levnější a pořizují se ve více kusech. My sami právě rekonstruujeme starý dům a podlahy i zdi téměř vystýláme spoustou pyramidek, 20ti kily křišťálu a obřími "koláči", napěchovanými drahým kamením a kovy.

Zvláštní kapitolku tvoří CB, neboli Cloud Bustery (trhače mračen). Obří orgonit, nejčastěji v 10ti litrovém kýblu, s obrovským krystalem, z něhož hrdě ční dvoumetrové měděné trubky dokonale čistí oblohu nad Vaší hlavou od chemtrails apod. s dosahem nejméně 30 km.

V poslední době jezdíme také po celé ČR dělat WORKSHOPY odlévání orgonitů na přání. Lidé si mohou sami orgonity odlít a použít naše kameny i kovy, ale hlavně dobrovolně a bez mučení předáváme své know-how, které jsme dlouho získávali metodou pokus- omyl. Obzvláště rády mají workshopy děti, vyrábí si úžasné kousky!

ŠTĚDŘICH nabízí i ručně dělané Tělové svíce, a jako jediní v ČR dovážíme legendární kosmetiku z Královny aromaterapie: Bulharské damascénské Růže, kterou si možná pamatují spíše starší lidé, kteří jezdili na dovolenou do Bulharska a tuto kosmetiku si tam nakupovali na celý další rok :)

Doufáme, že i Vy si najdete u ŠTĚDŘICHA něco co Vás osloví. Štědřich je štědrý!!! :)  Těšíme se na Vás! 

Štěpánka a Oldřich.

Způsob dopravy
Česká pošta, obyčejný balík, popřípadě po domluvě i na dobírku.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ŠTĚDŘICH

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím