Profil uživatele
Štěpánka Cajthamlová
Ivana Holubová | prodávající
Kolín
Registrace: 23.5.2012

Šitím a tvořením se zabývám v podstatě celý život a na těchto stránkách Vám nabízím alespoň část ze své tvorby. Věřím, že se Vám šatičky, trička i ostatní výrobky budou líbit.

Velikost oděvů vybírejte podle velikostní tabulky, kterou přikládám ke každému výrobku. Pokud si nejste jistá výběrem té správné nebo nemáte konfekční velikost, můžete mi napsat nebo zavolat své míry a vybraný model Vám zhotovým přímo na míru.

Výrobky na zakázku se snažím ušít co nejdříve, obvykle 2 až 3 dny. 

Buďte okouzlující ... SPOLEČENSKÉ A PLESOVÉ ŠATY

Krásné a pohodlné ... LETNÍ ŠATY

  

pro ÚTULNÝ DOMOV

do DĚTSKÉHO POKOJÍKU

ŠPERKY 

 

 

Způsob dopravy
Zásilky posílám Českou poštou po obdržení platby na účet nebo jako balíčky na dobírku. Balíčky jsou doručovány obvykle do 2 až 4 dnů od podání. Ze zákona máte nárok na vrácení zboží do 14 dnů, a to bez udání důvodu. Balík nezasílejte na dobírku, takové balíčky nebudou akceptovány. O posílání balíčku zpět mi, prosím, napište, abych Vám mohla napsat adresu pro jeho vrácení. Vrácené zboží musí být v původním stavu (oblečení a textil nesmí být praný a žehlený) s původními cedulkami. Peníze za vrácené zboží vracíme obratem, a to buď poštovní poukázkou nebo převodem na účet.
Obchodní podmínky

Zásilky posílám Českou poštou po obdržení platby na účet. Balíčky jsou doručovány obvykle do 2 až 4 dnů od podání. Pokud si budete přát zboží zaslat rychle a na dobírku, zašlu Vám jej jako balík do ruky České pošty.

Ze zákona máte nárok na vrácení zboží do 14 dnů, a to bez udání důvodu. Balík nezasílejte na dobírku, takové balíčky nebudou akceptovány.

Vrácené zboží musí být v původním stavu (oblečení a textil nesmí být praný a žehlený) s původními cedulkami.

Peníze za vrácené zboží vracíme obratem, a to buď poštovní poukázkou nebo převodem na účet.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
773817
17.12.2018 Milé zákaznice,
chtěla bych Vás informovat, že objednávky přijaté a uhrazené do 20. 12. Vám odešlu nejpozději 21. 12. Od 22. 12. 2018 do 1. 1. 2019 si bereme dovolenou.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím