Domů Profil prodejce STJ
Dominika Ščerbová
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Hrusice, ČR
  • 2809 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (281) 100%
Nadšenci: 356
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2809
Registrace: 16.11.2016
Město: Hrusice
Stát: ČR
Důležitá informace: Přeji krásné teplé dny :-) - od 19. do 23.5. zadejte při objednávce kód 17A-Y2E-I49 a získáte slevu 25%.

STJ

/ Prodávající
Novinky
1008577
20.5.2022 Další sestavená nominace - tentokráte jemná béžová "Nes-mírná":
https://www.fler.cz/prehl...

image    image

Jmenuji se Dominika a žiju a šiju kousek za Prahou. Bydlím s manželem a dvěma dětmi na polosamotě bez klasických inženýrských přípojek, což mě navedlo na cestu spotřebního minimalismu a zájem o ekologii.

Věnuji se navrhování šití doplňků pro děti i dospělé převážně za využití obrázkových látkových panelů vlastní produkce. Nabízím také zakázkovou výrobu s možností vytvoření látkového panelu na přání (s libovolným motivem nebo ze zaslané fotografie/obrázku) 

Celý život mám slabost pro bavlnu, papír a dřevo a na první mateřské dovolené (v roce 2014) mě zcela pohltilo šití. To jsem se po narození druhého potomka (v roce 2016) rozhodla proměnit ve svou profesi.

Hlavní inspirací a motivací k práci na volné noze mi jsou naše děti (rozzářená očka z každého ušitého kousku se zvířátky i možnost práce z domova) a také jurta, kterou vlastníme, jako symbol samostatnosti a flexibility. Tu jsem propašovala i do svého loga a názvu: STJ je zkratkou sousloví Studio Jurta.

Mé šité výrobky jsou tvořeny bezemisně z výhradně evropských materiálů. Veškerá energie potřebná k jejich vytvoření pochází z naší vlastní solární elektrárny, která je v provozu od roku 2012 a již vyrovnala svůj uhlíkový dluh.

Barevné pigmenty používané k potisku látkových panelů mají atestaci oeko-tex100, jsou pratelné v pračce a žehlitelné po líci. Jde o technologii tzv. digitální pigmentace, která nespotřebovává a neznečišťuje vodu.

Kromě šití jsou mými zálibami hra na kytaru, chov koní a fotografování architektonických prvků. Ráda poslouchám rozhlasové hry, cestuji na sever a obdivuji i řídím stará auta.

Má hobby se odráží i v mé skladové nabídce, nejčastějšími motivy na již hotových výrobcích jsou koně, divoká i domácí zvířata a staré Škodovky – auto, které řídím nejčastěji je právě Škoda r. v. 1977 (jedna z prvních 120tek). 

Nejraději šiji taštičky a klopové kabelky jednoduchých střihů, které dají vyniknout výrazným obrázkovým motivům, na zakázku ale vyrábím i sofistikovanější doplňky a šité didaktické pomůcky pro děti.

image    

Děkuji za váš zájem a návštěvu, 
Dominika.

(akt. 28.11.2021)

...OBRÁZKŮ ZE ŽIVOTA

Jaro

 

Léto

 

Podzim 

 

Zima

 

 

Způsob dopravy
Zaslání Českou poštou od 59 Kč, Zásilkovnou od 69 Kč. Balíčky zpravidla balím do odolných plastových obálek nebo do plochých kartónových krabic, které je možné zasílat jako doporučené psaní.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od STJ

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--