Domů Profil prodejce STJ
Dominika Ščerbová
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Hrusice, ČR
  • 2997 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (287) 100%
Nadšenci: 356
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2997
Registrace: 16.11.2016
Město: Hrusice
Stát: ČR

STJ

/ Prodávající
Novinky
1057816
3.5.2023 Vloženo prvních pár kousků po tvůrčí pauze, které potěší především milovníky železnice (malé i velké).

Jmenuji se Dominika a žiju a šiju v ladových Hrusicích kousek za Prahou. Bydlím s manželem a dvěma dětmi na polosamotě bez klasických inženýrských přípojek, což mě navedlo na cestu spotřebního minimalismu a zájem o ekologii.

Navrhuji a šiji doplňky pro děti i dospělé. Nabízím také zakázkovou výrobu včetně možností vytvoření látkového panelu na přání (třeba z přímo vámi zaslané fotografie).

Mé šité výrobky jsou tvořeny bezemisně z výhradně evropských materiálů. Veškerá energie potřebná k jejich vytvoření pochází z naší vlastní solární elektrárny, která je v provozu od roku 2012 a již vyrovnala svůj uhlíkový dluh.

Barevné pigmenty používané k potisku látkových panelů mají atestaci oeko-tex100, jsou pratelné v pračce a žehlitelné po líci. Jde o technologii tzv. digitální pigmentace, která nespotřebovává a neznečišťuje vodu. Panely jsou velmi stálobarevné a odolné, jsou pratelné v pračce i žehlitelné po líci. 

 

Hlavní inspirací a motivací k práci jsou mi naše děti (rozzářená očka z každého ušitého kousku se zvířátky) a také jurta, kterou vlastníme, jako symbol samostatnosti a flexibility. Tu jsem propašovala i do svého loga a názvu (STJ je zkratkou sousloví Studio Jurta).

Kromě šití a grafických prací patří mezi mé záliby hra na kytaru a péče o koně. Ráda poslouchám rozhlasové hry, cestuji na sever a obdivuji i řídím stará auta. Největší zálibou mým děti je skauting a chov slepiček, manželovy pak modelová železnice a zvuková technika. 

Naše rodinná hobby se odráží i v mé skladové nabídce: nejčastějšími motivy na již hotových výrobcích jsou právě koně, staré Škodovky, vláčky či domací a lesní zvířata. Nejraději šiji taštičky a klopové kabelky jednoduchých střihů, které dají vyniknout výrazným obrázkovým motivům, na zakázku ale vyrábím i sofistikovanější doplňky a šité didaktické pomůcky pro děti či protivětrné ochrany mikrofonů. 

 

Děkuji za váš zájem a návštěvu a těším se na vaše objednávky,
Dominika.

 

(akt. 1.10.2023)

...OBRÁZKŮ ZE ŽIVOTA

Jaro

 

Léto

 

Podzim 

 

Zima

 

 

Pro šití svých výrobků používám především obrázkové panely a autorské látky vlastní produkce, které jsou tištěny v profesionálních tiskárnách metráže v České republice a na Slovensku.

Doplňkové a podšívkové látky nakupuji převážně od českého výrobce La Linea (jednobarevná a vzorovaná plátna, bavlněný kepr).

Koženky české výroby se mi při šití příliš neosvědčily pro svou nepoddajnost, upřednostňuji proto německého výrobce EurotexGmbH, od kterého v českých esho­pech nakupuji koženku typu Kaiman. Tuto koženku jsem si oblíbila i proto, že je možné i opakovaně ji prát na nízké stupně v pračce.

Co se nití týče, nejvíce používám ty od značky Amann (CZ), několik odstínů pravidelně kupuji od značky Unipoly (CZ) (neonové nitě, béžové a šedé barvy) a pár speciálních nití (metalická, ve tmě svítící či duhová) od německého výrobce Gutermann.

Všechny výztuhy v mých textilních výrobcích jsou od české firmy Polytex. Oděvní šnůry a popruhy jsou rovněž české, výrobci jsou Pega-Vel a Hagal.

Kovová galanterie na mých výrobcích je převážně ze Španělska. Zipy a suché zipy jsou české nebo německé výroby.

Způsob dopravy
Zaslání Českou poštou, Zásilkovnou či Balíkovnou za cenu od 75 Kč. Balíčky zpravidla balím do odolných plastových obálek nebo do plochých kartónových krabic, které je možné zasílat jako doporučené psaní.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od STJ

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--