Menu
--
Domů Profil prodejce STJ
Dominika Ščerbová
 • aktivní prodejce od r. 2016
  Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
 • Hrusice, ČR
 • 2466 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (201) 100%
Nadšenci: 268
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2466
Registrace: 16.11.2016
Město: Hrusice
Stát: ČR

STJ

/ Prodávající
Novinky
843834
11.11.2019 Poslední letošní uzávěrka příjmu objednávek na potisk vlastními obrázky a fotografiemi je 18.11. s dodáním hotových panelů začátkem prosince.

image    imageJmenuji se Dominika a žiju a šiju v jurtě kousek za Prahou.

Věnuji se navrhování obrázkových a didaktických látkových panelů a šití doplňků pro děti i dospělé. Nabízím také potiskulátek vašimi vlastními obrázky či fotografiemi.

Celý život mám slabost pro bavlnu, papír a dřevo a na první mateřské dovolené (v roce 2014) mě zcela pohltilo šití. To jsem se po narození druhého potomka (v roce 2016) rozhodla proměnit ve svou profesi. 

Hlavní inspirací a motivací k práci "na volné noze" mi jsou naše děti (rozzářená očka z každého ušitého kousku se zvířátky i možnost práce z domova) a naše jurta, jako symbol samostatnosti a flexibility.

Život v ní mě navedl na cestu spotřebního minimalismu a zájem o ekologii. Mé šité výrobky jsou tvořeny bezemisně výhradně z evropských materiálů. Veškerá energie potřebná k jejich vytvoření pochází z naší vlastní solární elektrárny, která je v provozu od roku 2012 a již vyrovnala svůj uhlíkový dluh.

Všechny nabízené látkové panely pro vaše šití mají atestaci oeko-tex100, jsou pratelné v pračce a žehlitelné po líci. Látky jsou potištěny technologií digitální pigmentace, která nespotřebovává a neznečišťuje vodu.

Kromě šití jsou mými zálibami chov koní a fotografování zvířat. Ráda poslouchám rozhlasové hry, cestuji na sever a obdivuji i řídím stará auta. Má hobby se odráží i v mé skladové nabídce, nejčastějšími motivy na již hotových výrobcích jsou koně, divoká i domácí zvířata a staré Škodovky: auto, které řídím nejčastěji je právě Škoda r.v. 1977, jedna z prvních 120tek.

image    

Informace o možnostech a cenách potisku a více obrázků ze života najdete v ostatních záložkách profilu.

 

Děkuji za váš zájem a návštěvu, 
Dominika Ščerbová

(akt. 9.11.2019).

Objednáváte-li si tisk vlastních obrázků a fotografií na látku poprvé a nejste si jistí jak na to, doporučuji projít si tento článek. V případě nejasností se na mě můžete obrátit s jakýmkoli dalším dotazem.

Zvládnu to?

Ano, je to velmi jednoduché. Není třeba znát nic speciálního, pouze vyberete obrázky a fotky, které chcete nechat natisknout a rozmyslíte se v jaké velikosti a kolikrát.

Nemusíte se bát, že by vaše obrázky na látce byly kostičkované nebo rozmazané, kvalitu a rozlišení podkladů hlídám a platí se pouze za tisky, které si navzájem odsouhlasíme k výrobě. Za posouzení vhodnosti k tisku nic neplatíte, takže ani pokud se nevyznáte v rozlišení souborů, nemáte u potisku "dveře zavřené".

Není stanoven žádný minimální odběr, cena za panely (=jednotlivé obrázky) je stále stejná dle platného ceníku viz níže v tomto článku. Potřebné zpracování zaslaných souboru pro tisk je již zahrnuto v ceně.

Co vše je možné natisknout? Jaká je nabídka?

Typově je možné natisknout vše - od zcela jednoduchých obrázků z linií až po plnobarevné fotografie. Obsahově je zapotřebí respektovat autorská práva a licence.

Barva podkladové látky je vždy bílá, potisk celoplošný digitální. Bez poplatku je možné převedení obrázku/fotografií do černobílé či do sépiového zbarvení (hnědý nádech napodobující staré fotografie) a ořez na potřebný poměr a rozměr pro tisk.

Poptat je možné i jakýkoli vzor vystavený na Fléru v pro vás potřebném počtu kusů či odlišném rozměru.

 • JEDNOTLIVÉ panely na bavlněném plátně jsou v nabídce od velikosti 10x10 cm do maximální velikosti 75x95 cm. Uvedená velikost je vždy čistá velikost potisku, kolem každého obrázku je vždy ještě navíc přidán okraj cca 1cm z každé strany pro šití.
 • PEXESO panely jsou v nabídce o 6, 11 nebo 16 dvojících (tj. 12, 22 nebo 32 políček), jednotlivá políčka mají velikost 8x8 cm a je mezi nimi 1 cm mezera pro stříhání a šití.
 • LEPORELO panely jsou v nabídce o 10 nebo 16 polích, každé pole má velikost 12x12 cm.

Kompletní ceník potisku

 
Tiskové termíny, doba výroby a dodání
 
Potisk látek zaslanými soubory (vašimi obrázky a fotografiemi) zadávám do tisku hromadně. Uzavírka příjmu objednávek je vždy k 1. dní v měsíci. Platbu je potřeba provést do 3. dne v měsici. Panely jsou hotové za 14 dní až 3 týdny od data uzavírky objednávek - balíček tedy obdržíte cca. 20. dne téhož měsíce. Snažím se vždy samozřejmě o co nejdřívější odeslání.
 
Konzultovat a objednat potisk si můžete kdykoli, nemusíte čekat na konkrétní datum. Vaše objednávka bude realizována v nejbližším termínu uzávěrky.
Příklady data objednání, uzavírky příjmu objednávek a data dodání:
 • objednání 24.5., uzavírka objednávek 1.6., dodání 20.6.
 • objednání 31.5., uzavírka objednávek 1.6., dodání 20.6.
 • objednání 1.6., uzavírka objednávek 1.6., dodání 20.6.
 • objednání 2.6., uzavírka objednávek 1.7., dodání 20.7.
 • objednání 14.6., uzavírka objednávek 1.7., dodání 20.7.

  Jak konkrétně postupovat?

 1. Rozmyslete se jaké obrázky či fotografie si chcete nechat natisknout, jaké by měly mít rozměry a kolik kusů si budete přát vyhotovit. (Pokud se v grafice vyznáte: obrázky by měly mít rozlišení minimálně 150dpi pro požadovanou velikost tisku a měly by být připraveny v reálné tiskové velikosti)
 2. Napišete mi zprávu zde na stránkách, vaše soubory k tisku je třeba zaslat v příloze nebo přes Úschovnou spolu s údajem o požadovaných rozměrech tisku. 
 3. Obrázky zkontroluji a ozvu se vám, objednávku doladíme a odsouhlasíme konečnou podobu panelů. Následně vám vystavím objednávku.

Složení a gramáž nabízených materiálů k potisku

V současné době nabízím pouze potisk 100% bavlněného plátna gramáže 170

Atestace a údržba

Pro podkladovou látku i potiskové barvy platí stejné specifikace, jako u všech mnou nabízených skladových panelů: látky (panely) je možné prát (i v pračce) s teplotou vody do 40°C a je možné je žehlit s nastavením na bavlnu i po líci včetně možnosti napařování a vkládání do lisu.

Látky (panely) nesmí být vystaveny bělení a sušení v sušičce.

Podkladové látky i použité barevné pigmenty mají atestaci oeko-tex100, jsou vhodné i pro šití na děti do 3 let.

FAQ

 • Je uvedená cena konečná, nebo se platí i nějaký další poplatek za zpracování? Uvedené ceny jsou konečné, potřebné zpracování obrázků je již zahrnuto v ceně. K ceně za panely (celou objednávku) se přičítá již jen poštovné.
 • Jak velký bude tisk, když si objednám panel velikosti např. 10x10cm? Uvedené velikosti v ceníku a v e-shopu je vždy čistá velikost potisku (plocha obrázku), k té je navíc kolem z každé strany cca 1cm bilého okraje k šití. U panelu 10x10cm to tedy bude 10x10cm potisknuté plochy umístěné na střed na látkovém čtverci o velikosti 12x12cm.
 • Jak dlouho to trvá? Potisk látek zaslanými soubory (vašimi obrázky a fotografiemi) zadávám do tisku hromadně. Uzavírka příjmu objednávek je vždy k 1. dní v měsíci. Panely jsou hotové za 14 dní až 3 týdny od data uzavírky objednávek - balíček tedy obdržíte cca. 20. dne téhož měsíce. Snažím se vždy samozřejmě o co nejdřívější odeslání.
 • Co všechno je možné natisknout? Typově je možné natisknout vše - od jednoduchých obrázků z linií až po plnobarevné fotografie. Obsahově je zapotřebí respektovat autorská práva a licence (nemohu např. natisknout pexeso panel s Millerovým Krtečkem nebo Disney motivy, a to i přesto, že byste si obrázky stáhli vy sami).
 • Je možné vyrobit panely i jiných rozměrů, než jsou uvedeny v ceníku? Ano, je možné vyrobit jakýkoli rozměr panelu do rozměru 140 x 220 cm. Konkrétní cenu za požadovaný rozměr vám na přání vypočtu a zašlu - odvíjí se od jeho plochy.
 • Proč není u zakázkových panelů možná dobírka? Tyto panely jsou použitelné pouze pro vás, není možné je v případě nepřevzetí zásilky udat jinému zájemci či jakkoli jinak využít. Po špatných zkušenostech s nepřebíráním zásilek jsem bohužel musela přistoupit ke zrušení možnosti dobírky pro zakázkovou výrobu.
 • Je možná i expresní výroba mimo termíny a lhůty vyhlášených potisků? Bohužel, expresní výrobu nenabízím. Nejde o tisk na domácí tiskárně textilu, ale o tisk a termofixaci na profesionálních strojích v tiskárně metráže, kdy výrobu není možné rozběhnout kvůli kusovým položkám.
 • Je možné vybrat si barvu podkladové látky? Tisk je nabízen pouze na bílou metráž, je však celoplošný. Váš obrázek (např. černé obrysy) je možné nakolorovat do potřebné barvy (aby pozadí bylo barevné) či natisknout barevné okolí/okraje (kolem fotografie).
 • Je možné nechat si potisknout vlastní materiál nebo třeba již ušité tričko/tašku? Bohužel, tištěno je na profesionálních strojich určených k potisku metráže, kdy je zapotřebí, aby povrch látky byl před nánosem pigmentu speciálně upraven a látka se odmotávala z role = nebyla nikdy přeložena či jakkoli pokrčena - výsledkem je možnost praní i žehlení a kvalita srovnatelná s běžně zakoupenými látkami s digitálním potiskem, tak jak je znáte z prodejen látek.

...OBRÁZKŮ ZE ŽIVOTA

Jaro

 

Léto

 

Podzim 

 

Zima

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty. Výše poštovného je paušální - 55 Kč při platbě předem na účet, 105 Kč při zvolení dobírky. Bude-li to povaha či množství objednaného zboží vyžadovat, bude zabaleno do kartonové krabice. Standardně zasílám zboží v plastových nebo papírových obálkách zajištěných přelepením. Jednotlivé kapsičky nebo malé objednávky panelů je možné na přání zaslat i jako obyčejné psaní za 20 Kč. V případě zájmu o tuto možnost zaslání, prosím, toto vepište do zprávy k Vaší objednávce. Při potvrzování objednávky ručně změním výši poštovného.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od STJ

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím