Profil uživatele
STJ
Dominika Ščerbová | prodávající
Hrusice
Registrace: 16.11.2016

image    image

Vítám vás na svém prodejním profilu STJ.

Jmenuji se Dominika a žiju a šiju v jurtě kousek za Prahou. Věnuji se navrhování a výrobě látkových panelů, šití doplňků a speciálního příslušenství ke zvukové a foto technice. Nabízím i potisk látek vašimi fotografiemi a obrázky a zakázkové šití.

Hlavní inspirací a motivací k práci "na volné noze" mi jsou naše děti (rozzářená očka z každého ušitého kousku se zvířátky i možnost práce z domova) a naše jurta (jako symbol samostatnosti a flexibility).

Mám slabost pro bavlnu, papír a dřevo a na první mateřské dovolené (v roce 2014) mě zcela pohltilo šití. To jsem se po narození druhého dítka (v roce 2016) rozhodla proměnit ve svou profesi. 

Kromě šití jsou mými zálibami chov koní a fotografování zvířat. Ráda poslouchám rozhlasové hry, cestuji na sever a obdivuji i řídím stará auta.

Má hobby se odráží i v mé skladové nabídce, nejčastějšími motivy na již hotových výrobcích jsou koně, divoká i domácí zvířata a staré Škodovky (od Spartaka po Favorit): auto, které řídím nejčastěji je právě Škoda r.v. 1977, jedna z prvních 120tek. 

Nejraději šiji taštičky a klopové kabelky jednoduchých střihů, které dají vyniknout obrázkovým motivům. V nabídce ale najdete i sofistikovanější výrobky a šité didaktické pomůcky. 

    image      

Šité výrobky jsou tvořeny bezemisně z evropských materiálů: elektřina potřebná k jejich ušití pochází z vlastní solární elektrárny, která je v provozu od roku 2012 a již vyrovnala svůj uhlíkový dluh.

Panely a látky vlastní produkce pochází z České republiky a Slovenska. 

Informace o  potisku a šití na zakázku a více obrázků ze života i mých výrobků najdete v ostatních záložkách profilu.

 

Děkuji za vaši návštěvu,
Dominika Ščerbová

(akt. 28.5.2019).

...OBRÁZKŮ ZE ŽIVOTA

Jaro

 

Léto

 

Podzim 

 

Zima

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty. Výše poštovného je paušální - 55 Kč při platbě předem na účet, 105 Kč při zvolení dobírky. Bude-li to povaha či množství objednaného zboží vyžadovat, bude zabaleno do kartonové krabice. Standardně zasílám zboží v plastových nebo papírových obálkách zajištěných přelepením. Jednotlivé kapsičky nebo malé objednávky panelů je možné na přání zaslat i jako obyčejné psaní za 20 Kč. V případě zájmu o tuto možnost zaslání, prosím, toto vepište do zprávy k Vaší objednávce. Při potvrzování objednávky ručně změním výši poštovného.
Obchodní podmínky

Obchodní a reklamační podmínky se řídí příslušnými právními předpisy platnými na území České republiky.

ODESÍLÁNÍ A PLATBA ZA ZBOŽÍ

Skladové zboží je možné zaplatit kartou, klasickým převodem na účet, nebo zvolit zaslání na dobírku. Zboží odesílám hned následující den po přijetí platby, v případě dobírky následující den po provedení objednávky.

Objednávky panelů z vašich obrázků a fotografií vyřizuji hromadně vždy k určitým datům (pravidelně 2x do měsíce kolem 1. a 15. dne v měsíci) - výroba trvá zpravidla 14 dní od data zadání. Nejbližší termín je vždy zveřejněn v novinkách i s datem předpokládaného vyhotovení. 

Rychlost zhotovení šitých výrobků na přání se odvíjí od dostupnosti materiálu. Je-li realizováno ze skladových zásob, je ušito zpravidla do 10 dnů. Pokud je třeba pro výrobu zhotovit i panel/ látka na přání, je lhůta delší - nejčastěji 3 týdny (výroba panelů/látky+doba potřebná k ušití).

Konkrétní lhůtu se dozvíte vždy na počátku domluvy, před potvrzením objednávky a její úhradou.

Zboží na objednávku je třeba zaplatit před zahájením jeho výroby kartou či převodem na účet.

REKLAMACE A VRACENÍ ZBOŽÍ 

Před případnou reklamací či vracením zboží, na které máte ze zákona nárok do 14dnů od doručení objednávky, mě prosím kontaktujte. Reklamaci se budu snažit vyřídit co nejdříve, o průběhu Vás budu informovat zprávami.

V případě reklamace Vám po doručení zboží zpět ke mně proplatím náklady na jeho odeslání. Dle výsledku konkrétní reklamace pak zašlu upravené/náhradní zboží zpět na své náklady, či vrátím vaši platbu za zásilku včetně poštovného.

V případě vrácení zboží bez udání důvodu v zákonné lhůtě do 14dnů od doručení objednávky Vám bude po doručení zásilky zpět ke mně vrácena vaše platba (cena zboží včetně poštovného).

Zboží na zakázku není možné bezdůvodně vracet, je však samozřejmě možné jej reklamovat v případě vady nebo např. chybné kompletace balíčku.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
795667
20.3.2019 S jarem přišla zelená vlna... Kromě přehození loga do zelené barvy se v nabídce objeví také nové zboží :-).
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím