Domů Profil prodejce Stone Imperial
  • Prodejce od r. 2019
  • Most, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 27.3.2019
Město: Most
Stát: ČR

Stone Imperial

/ Prodávající
Novinky
799690
5.4.2019 Kdyby něco, jsem tu pro vás ! :)

Nabízím vám špičkovou práci se vzácným a mimořádně hezkým druhem mramoru. Jako jediný dodavatel z České a Slovenské republiky mám přímý kontakt s kamenolomem na Brači. Vzhledem k tomu, že v Brači žiji, osobně každý den navštěvuji kamenolom a vybírám ty nejlepší kusy kamene pro mé klienty. Spokojenost zákazníka je pro mě na prvním místě a díky mým dobrým vztahům s vedením kamenolomu i dělníky můžu zaručit dodání toho nejkvalitnějšího z bračského kamene a produktů z něj. Při každé zakázce osobně kontroluji výběr materiálu a nenabídnu vám nic, co by neodpovídalo mým vysokým nárokům.

 Díky mé spolupráci s bračským kamenolomem vám také mohu nabídnout  velmi výhodnou cenu.

Bračského kamene si místní lidé velice cení a zacházejí s ním s úctou. Zamiloval jsem si ho i já a je mi potěšením předvést vám to nejlepší z něj. Mým cílem je dodávatprecizní výrobky v perfektní kvalitě za dobrou cenu.
Mramor je zpracováván poctivou ruční prací za použití tradičních i moderních výrobních postupů.
Bračský mramor má velmi dobré a jedinečné užitné vlastnosti a dobře se opracovává. Jsem schopný dodat cokoliv podle vašeho přání – parapety, obklady, dlažby, umyvadla, kuchyňské linky, pracovní stoly, sochy i drobnou užitkovou a dekorativní keramiku. A opravdu, představivosti se meze nekladou.


Chcete poradit? Zajímají vás podrobnosti? Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Napište mi, rád zodpovím všechny vaše dotazy.

 kdo jsem a proč dělám to, co dělám ? Tak...

 Jmenuji se Josef Hojdar, je mi 20 let a k tomuto oboru jsem se dostal úplnou náhodou. Na základní škole jsem neměl ponětí, čemu se chci dále věnovat. Byl jsem zoufalý a nevěděl jsem, co ze mě bude. Jednoho dne jsem na internetu narazil na cestovní kancelář, která nabízela exkurzi na ostrov Brač do kamenické školy. Zaujalo mě, že škola se prezentuje jako jediná na světě, co se studijního programu a ruční práce studentů týče. Na školu se každý rok dostane maximálně 25 žáků. Všechny tyhle informace mě zaujaly a překvapilo mě, co studenti dokáží vytvořit. I přesto, že všechno bylo v Chorvatštině, před koncem mé 9. třídy jsem vzal všechny své úspory, které jsem měl v tu dobu našetřené na nový počítač, a vydal jsem se na dalekou cestu na chorvatský ostrov.

Když jsem dorazil do Chorvatska, cítil jsem se úplně ztracený. Nikdy jsem tak daleko od domova nebyl. Cesta byla dlouhá, úmorná, plná přestupů a zmatků, který autobus je ten pravý, a na které zastávce mám vlastně vystoupit. Po příjezdu jsem narazil na sympatickou babičku, která mě ubytovala u sebe ve skromném příbytku. Dům byl celý z kamene. Obdivoval jsem ho a tehdy nastal první okamžik, kdy si kámen získal mé srdce. Můj pocit se zintenzivněl, jakmile jsem uviděl na druhé straně zátoky svou dnešní školu. Když jsem ji druhý den navštívil a viděl jsem, jak studenti v dílně vytváří kamenného lva, řekl jsem si, že to je to, co chci dělat. Lev v naší dílně stojí dodnes a já jsem se stal jedním z 20 studentů, co Klesarskou školu navštěvují.

Dnes jsem ve 4. ročníku této školy, ovládám velmi dobře chorvatský jazyk a jsem šťastný, že jsem si vybral správně.

 PS :Připravuji se na maturitu, tak mi držte palce :)

Způsob dopravy
Doprava a doručení produktu z Chorvatské kamenické dílny na Ostrově Brač do České Republiky vozí sám výrobce (já) aby byla zajištěna dostatečná ochrana před poškozením výrobků. Po dosažení cílové lokace v České republice je balík posílán firmou DPD která byla důkladně vybrána schválně a to kvůli bezpečné a pojistěné přepravě. Balíček je doručován přímo na vaší adresu po celé České a Slovenské republice. Cena dopravy je 99 Kč. No... nakonec dostanete balíček který bude mít nacestováno cca. 1400km.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Stone Imperial

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--