Z důvodu dlouhodobějšího rozruchu kolem stěhování :-), prosím, abyste se mě nejdříve zeptali na dostupnost zboží, zvláště u věcí na tisk. Děkuji :-)
Profil uživatele
Strains
Prodávající
Stěžery
Registrace: 14.6.2008

Ahoj, jmenuju se Renáta a tvořím pod přezdívkou Strains

Chtěla bych se s vámi podělit o něco málo, co vzešlo z mých nálad a fantazie. V mém obchůdku naleznete většinou výplody kreslené, malované či grafické.

Ráda se zajímám o to, co je uvnitř člověka, a předávám to na papír nebo plátno. Výsledkem jsou nejen mandaly a energetické obrazy, ale využívám je dále pro přeměty denní potřeby, jako jsou harmonizující kartičky, podšálky, náušnice a nově i kalendáříky pro ženy.

Vytvořím i mandalu na míru, nebo jakousi posilující kartičku, kterou si můžete nosit i s sebou. Něco mi o sobě napíšete a já se pokusím vyrobit takovou, aby k vám seděla a hlavně vám byla příjemná a povzbuzující :-)

 

 

Ukázka mandal nakreslených na míru:

... Všechny jsou originály, a tak budete mít vždy jedinečný doplněk.

 

 
Jsem hrdým členem a zakladatelem klubu Klubíkovci. Navštivte nás :-)

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou. Pokud to materiál vyžaduje, tak balím do bublinkové obálky. U menších věcí je udané poštovné obyčejné. U originálů vždy doporučeně. Jak uvádím v popisu zboží, pokud chcete zaslat doporučeně, napište mi to k objednávce, vytvořím pak novou cenu dopravy. Sama doporučuju poštovné doporučeně. Při obyčejné zásilce se nedá zásilka dohledat. Za ztrátu při přepravě neručím. U doporučené ručí Česká pošta.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím