Profil uživatele
Středisko AVE
Středisko AVE Charita Strážnice | prodávající
Strážnice
Registrace: 22.4.2014

STŘEDISKO AVE vzniklo v roce 2004 jako odpověď na zájem zdravotně znevýhodněných občanů pracovat v naší organizaci. Lidé s handicapem jsou většinou dlouhodobě evidování na úřadu práce. Vytvořením chráněných a terapeutických dílen dala naše nezisková organizace příležitost cca 35 osobám žít běžným způsobem zdravého člověka, chodit do zaměstnání a realizovat se. Začlenění člověka do společnosti vede k spokojenému životu.

 

Způsob dopravy
Doručovací služba GLS
Obchodní podmínky

1. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY DO 14 DNŮ

Pokud se pro odstoupení zákazník rozhodne, má na to 14 dnů. Dvoutýdenní lhůta se počítá od doby převzetí (vyzvednutí na poště, osobní odběr). Pokud se pro odstoupení zákazník rozhodne, má na to 14 dnů a nemusí do nich započítávat dobu nutnou k doručení odstoupení. V případě písemného odstoupení od smlouvy je tedy rozhodujícím datem den odeslání. I když bude doručeno  po uplynutí 14 dnů od doručení, je povinen odstoupení akceptovat (pokud budou splněny další podmínky).

Při vrácení do 14 dnů budou vráceny zákazníkovi všechny peníze, které od něj naše organizace přijala, včetně nezbytných nákladů na dopravu.

 

2. REKLAMACE

Pokud dojde k vyskytnutí závad v záruční dvouroční lhůtě, bude podle typu vady určeno podstatné či nepodstatné porušení smlouvy.

Možnosti reklamace:

Pokud dojde k vyskytnutí závad v záruční dvouroční lhůtě, bude podle typu vady určeno podstatné či nepodstatné porušení smlouvy.

1. Je možné zvolit výměnu poškozeného zboží

2. Nebo požadovat opravu poškozeného zboží

3. Či slevu z kupní ceny poškozeného zboží

4. Pokud nejdou uskutečnit body 2 – 3, je možné od smlouvy odstoupit – požadovat vrácení peněz.

 

3. PLATEBNÍ MOŽNOSTI

Pro zákazníky ČR

Platba v HOTOVOSTI PŘI PŘEVZETÍ - VYZVEDNUTÍ V NAŠÍ PRODEJNĚ

- zboží bude uloženo v naší prodejně Charita Strážnice, Kovářská 396, Strážnice, kde si ho můžete vyzvednout. O uložení v prodejně Vám přijde zpráva e-mailem.

Platba DOBÍRKOU

- pokud zvolíte metodu poštovní dobírkou, zboží Vám bude doručeno přepravní společností GLS. Platíte až při převzetí zásilky. Cena poštovného je navýšena o doběrečné. Doběrečné činí Kč 22,-.

Platba BANKOVNÍM PŘEVODEM

- zboží zaplatíte předem bankovním převodem na náš účet ČS 1443752329/0800, jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky. Jakmile obdržíme platbu na náš účet, zboží bude co nejdříve expedováno.

POŠTOVNÉ:

 0 - 5 kg

 86,-

 5 - 7 kg

 118,-

 7 - 10 kg

 138,-

 10 - 12 kg     

 146,-

 12 - 15 kg

 158,-

 15 - 20 kg

 169,-

 20 - 25 kg

 181,-

 25kg a více   

 210,-

OBJEDNÁVKA DO 0,5 kg je možná poslat doporučeným dopisem České pošty - při platbě předem. Platba za poštovné činí v tomto případě výhodných Kč 53,- Kč.

 

Doběrečné činí 22 Kč.

------------------------------------

DALŠÍ INFORMACE: Zboží odesíláme do 2 dnů, nejpozději však do 14 dní po obdržení Vaší objednávky nebo připsání Vaší platby na náš účet. Našim partnerem pro dodání Vaší objednávky je společnost PPL. Pokud objednané zboží není skladem nebo se jedná o větší množství ks a nejsme schopni dodržet náš termín 14 dní, upozorníme zákazníka elektronickou zprávou a nabídneme možnost nějaké dohody. Naše chráněné a terapeutické dílny zaměstnávají lidi se zdravotními problémy. Častá a dlouhá nemocnost je zde běžná. Přesto je naší snahou maximálně vyhovět všem zákazníkům a termín dodržet.

S Vaší pomocí - s Vaší objednávkou nám dáváte šanci, že naše chráněné dílny mají odbyt svých výrobků. Za tuto pomoc Vám děkujeme.

 

4. UPOZORNĚNÍ

Při objednávce zboží, kde není v naší nabídce možná volba typu či barvy nebo zákazník výslovně neprojeví zájem o specifický vzor či barvu, typ - UPOZORŇUJEME ZÁKAZNÍKY, ŽE VÝROBEK, KTERÝ OBDRŽÍTE, MŮŽE BÝT V JINÉM BAREVNÉM PROVEDENÍ,PŘÍPADNĚ TYP JINÉHO VZOROVÁNÍ, NEŽ JE NA FOTU ZOBRAZENÉM V NAŠEM OBCHODU.

Děkujeme za pochopení.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
610710
28.3.2017 Tradice v moderním stylu, představujeme novou kolekci zavinovaček zařazenou do kategorie "FOLKLOR JE IN".
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.