Profil uživatele
Stromli
Prodávající
Nová Říše
Registrace: 29.3.2010

 

 Dobrý den. Využijte 15% slevu na trika s dlouhým rukávem. Při nákupu prosím do objednávky vložte tento kód. I21-F2J-LKU Nevztahuje se na trika v kolonce I baculkám to může slušet. Stromli

Naplnila jsem pro vás kolonku LETNÍ VÝPRODEJ. Na zboží v táto kolonce se vztahuje sleva 20% procent. Sleva bude vložena při přijetí objednávky. Přeji příjemné nakupování. Stromli

 

Dárkové poukazy k zakoupení 

Do zboží jsem vložila nákupní poukazy v různých hodnotách :-).
nákupní poukaz nákupní poukaz nákupní poukaz nákupní poukaz

  

Moji nejoblíbenější

Kdo má rád barvy a pozitivní energii tak ať mrkne na kachle Ateliéru Sylva.

Vtip a nápad má mladá značka Olé made of stars.

U baruru se zasmějete a nákupem své srdce potěšíte.

 

Dobrý den, jmenuji se Jana Sobotková a vítám Vás ve své oděvní dílně Stromli. Oděvní dílna Stromli vznikla v roce 2003, téměř ihned po úspěšném dokončení mého studia na VOŠ textilní, oboru oděvní výtvarník v Brně.

Zabývám se především šitím a ručním malováním trik ze 100% bavlny. Mám ráda jednoduchost což se odráží na střihu a na obrázcích na oděvech. Střih je základem pohodlného oděvu, proto mu věnuji hodně času a úsilí.

Dalším zbožím v nabídce jsou drobné oděvní doplňky například bederní pásy, nátepky na ruce i nohy, šátky nebo šály. Jsou to maličkosti, které krásně doplní a rozáří váš oděv.

Najdete zde také bavlněné šperky, které pro mě vyrábí má sestra Jitka. Pokud byste si nevybrali ze zdejší nabídky náhrdelníků a náramků budete vítáni také na jejím obchůdku zde na fleru pod názvem Temeperka.

Zaměřila jsem se i na dětský oděv, protože sama mám tři malé děti a z bavlněné módy pro děti jsem si většinou nevybrala. Šiji na děti od narození až do doby kdy jsou dětmi. Najdete zde ručně malovaná i jiná dětská trika, body, tepláky, čepičky, šátečky, rukavičky pro novorozence a zástěrky pro začínající kuchtíky.

Z důvodu velkého množství požadavků na výrobu zboží na zakázku jsem nucena omezit příjem takovýchto objednávek. Objednávky na zakázku přijímám pouze na zboží, které nemám běžně dostupné ve své nabídce. Například zboží velikost XS, zboží velikosti větší než XL a těhotenskou módu.

Věřím že se vám mé výrobky zalíbí nebo se vám už zalíbily a najdete zde třeba i milý dárek pro své blízké.

 

Takto můžou vypadat má trika:

foto1 foto2 foto3

 

Obleču i námořníky, malé i velké:

foto1 foto2 foto3

 

Ozdobím vás slušivým šperkem, i těhotné si u mě vyberou:

foto1 foto2 foto3

 

Dětem mé oblečení také sluší:

foto1 foto2 foto3

 

Zastavení příjmu objednávek na zakázkové šití

Z důvodu velké vytíženosti stále trvá zastavení příjmu všech objednávek na zakázkové šití. Nemohu vyhovět všem tak jak bych si přála, trápí mě dlouhé dodací doby objednávek na zakázku na přání a nové požadavky bych nestihla v dostatečné době vyřešit.

Vybírejte prosím zboží ze stálé nabídky, dostupné zboží mám všechno skladem a objednávky vyřizuji obratem. Zboží, které je zrovna nedostupné, budu vystavovat znovu.

Děkuji za pochopení a prosím respektujte mé rozhodnutí, všech zákazníků, nových i stálých, si nesmírně vážím.

 
Způsob dopravy

Zboží zasílám poštovním balíkem České pošty za standardní ceny a ihned po připsání platby na účet. Cena poštovného je závislá na váze zboží, pohybuje se od 45 Kč do 90 Kč. Pokud byste si najednou vybrali více zboží, budu účtovat jedno poštovné i balné.

Zboží vyráběné na zakázku posílám vždy za poštovné ve výši 90 Kč.

Stejně tak balíky převyšující svojí hodnotou 500 Kč, posílám jako balík pojištěný na 1000 Kč za cenu 90 Kč poštovného, z důvodu opakovaných ztrát balíků na poště.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
801988
16.4.2019 Dobrý den. Využijte 15% slevu na trika s dlouhým rukávem. Při nákupu prosím do objednávky vložte tento kód. I21-F2J-LKU Nevztahuje se na trika v kolonce I baculkám to může slušet. Stromli
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím