Šperky z drahých kovů /především stříbra a zlata/ tady budou postupně mizet a zároveň přibývat na novém brandu psotkova.jewelry – nahlédněte i tam a poštovné plaťte jen jednou :)
Profil uživatele
Studio PES
Sabina Psotková | prodávající
Velehrad
Registrace: 25.2.2009

Narodila jsem se mamince a tatínkovi v roce 1987. Co se studií týče, mám za sebou uherskohradišťskou umprumku obor grafický design a Univerzitu Tomáše Bati - ateliér vizuální tvorby (jeden rok obor Vizuální komunikace, čtyři roky obor 3D design). Studio PES se tedy krom výroby šperků věnuje i grafickému, produktovému a obalovému designu.

K výrobě šperků používám nejčastěji plasty, především plexisklo. To mě uchvátilo svou variabilitou zpracování, barevností a možností recyklace... Něco víc se o mé tvorbě i mně můžete dočíst na fler magazínu.
Jestli byste rádi nahlédli pod psí tlapky, tak tuto možnost máte tady: https://www.fler.cz/magazin/muj-kreativni-svet-studio-pes-469

PES je pro mě stále víc odpočinkem, než prací a snad to tak i zůstane... :)

Pokud to jde a mám ještě materiál, je možné si objednat i jinou velikost (např. u prstenů) popř. jinou barevnost. Po domluvě je také možné zaslat zboží na Slovensko.

Způsob dopravy
Pošta - baleno v obálce, s bublinkovou fólií, nebo v poštovní krabici.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
768531
30.11.2018 Hurá, je tu nový brand psotkova.jewelry ! Co tam nejdete? Šperky z drahých kovů, především stříbra a zlata, postupně budou přibývat a tady mizet, tak nahlédněte i tam.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.