Profil uživatele
suchevazby
Prodávající
Neratovice
Registrace: 5.1.2011

Vítám vás v mém profilu,

Své výrobky jsme začala prodávat v roce 2010, do té doby jsem vyráběla jen pro radost. I nyní zde vystavené produkty jsou výsledkem mé fantazie a tvořivosti. Což je i dáno tím, že je každý kus originál. Jen málokdy dokáži vytvořit přesnou kopii. Přírodní materiály jsou potvory a nikdy nenarostou dvě věci stejně, a to je zároven právě to kouzlo dané věci.

Vyrábím převážně z přírodních materiálů. Věnuji se suchým vazbám jak na stůl, tak na stěnu, zdobené stromečky, vonící dekorace, věnečky dle ročního období. Tradiční i netradiční adventní věnce a svícny, vánoční dekorace, velikonoční dekorace, valentýnské dekorace a případně i dárečky. Různé drobnosti k dodekorování, ozdoby na dárky (nejen vánoční). Vyrábím i podklady k dalšímu nazdobení - šiškové a ořechové.

Samozřejmě je možné vyrobit produkt dle přání. Po domluvě jde jak se říká všechno.

Do fotogalerie vám dám všechny produkty, které mé ruce vyrobily, aby jste se mohly pokochat a případně si můžete podobný produkt objednat.

Při výrobě na přání udělám nejdříve fotookumentaci a prodikt vložím do zboží kde si ho budete moci v klidu prohlédnout a objednat.

Jsem na mateřské dovolené a vyrábím ve volných chvílích. Dodací lhůta produktů je dle domluvy, u hotových výrobků expeduji druhý den a produkty na přání zvládnu do týdne

Způsob dopravy
Česká pošta, osobní odběr (Neratovice, Mělník, Želízy)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím