výrobky zasíláme dle domluvy se zákazníkem , termíny vždy uvedu inidividuelně
Profil uživatele
Šudi
Prodávající
Teplice v Čechách
Registrace: 30.7.2012

Jmenuji se Marcela a ráda tvořím hezké věci . koníčků mám slušné množství , ráda háčkuji , pletu , šiju . Pokouším se i o další kreativní techniky . Občas si pohraji s Pedigem (košíčky , tácky ) nyní začínám i šít Patchwork(to se zaučuji) a objevuji stále nové a nové druhy svého tvořeníčka.

Způsob dopravy
PPL, balení dle potřeby a druhu výrobku
Obchodní podmínky

Dodací a platební podmínky

Dodání zboží – prostřednictvím České pošty nebo je možné osobní převzetí (místo a čas dle dohody). Na dobírku není zasíláno. Dodací lhůta se počítá dle typu převzetí a typu platby.

Způsob platby - bankovním převodem na účet prodávajícího nebo hotově při osobním převzetí. Zboží je odesláno bezprostředně po připsání peněz na účet prodávajícího, obvykle ještě tentýž nebo následující den.

 osobní odběr ... 0,- Kč

doporučená zásilka -  (bublinková obálka, objednávka do 580,- Kč) ... 45,- Kč

cenná zásilka (objednávka nad 580,- Kč) ... 45,- Kč v odůvodněných případech (např. váha objednaného zboží nad 2 kg) bude zboží zasláno balíkem, cena dle platného ceníku České pošty.

Reklamační řád Zakoupené zboží může kupující bez udání důvodu vrátit (odstoupit od smlouvy) do 14 dnů od jeho převzetí. Zboží zašle kupující prodávajícímu stejným způsobem (doporučená zásilka, cenné psaní apod.), jakým mu bylo prodávajícím zasláno, a to na adresu uvedenou na faktuře. Vrácené zboží musí být v pořádku a nezničené, bez zjevných známek opotřebení či poškození. Do 14 dnů od převzetí vráceného zboží bude kupní cena zaslána na účet kupujícího. Ochrana osobních údajů Prodávající tímto prohlašuje, že veškeré údaje poskytnuté kupujícím jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetím osobám a nebudou použity k marketingovým účelům

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím