Profil uživatele
suja
Prodávající
Praha 4
Registrace: 27.10.2009

Milí návštěvníci, děkujeme Vám všem, jež jste si našli chvilku na shlédnutí našich výrobků týkajících se nejen "mosaiky" a jejího rozmanitého použití.

Naše reálná tvorba nemá dlouhou historii, avšak ty skutečné „počátky" sahají do dávné minulosti, kdy naše těla i mysl hladilo teplé středozemní slunce a srdce ovíval mořský vítr. Možná bychom se dostaly ještě hlouběji, ke dvou malým děvčátkům, jejichž existence je propletena krásným přátelstvím i společnou krví, a až téměř neuvěřitelnou odlišností charakterů, jež se vzájemně dokonale doplňují.

Láska k designu, umění i kráse se promítá do našich výrobků, stejně tak jako i důraz na preciznost a pečlivý výběr kvalitních materiálů. Nadšení při práci, naplňující naše oči radostí, se otiskuje do každého střípku a s naším pozitivním přáním dotváří konečný výsledek každého kousku, který má především těšit Váš pohled, jakož i splňovat svůj účel.

Věříme, že naše zboží si najde místo ve Vašich domácnostech a potěší třeba ve formě dárku nejedno blízké srdceJ

Způsob dopravy
Zboží zasíláme českou poštou nebo zásilkovou službou jako cenný balík (u křehkých výrobků s příplatkem za "křehké"), lze i osobní odběr v Praze (bez úhrady poštovného) – dle přání kupujícího. Zboží je baleno v bublinkové fólii nebo obálce, náklady na balné jsou zahrnuty v ceně poštovného. Zásilku expedujeme nejpozději 2 dny po připsání finančních prostředků na účet. Rády Vám vyrobíme dle přání originální kousek jen pro Vás (stačí napsat a upřesnit Vaši představu, příp. barvu, velikost apod.:)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím