Profil uživatele
Surikata Renata
Prodávající
Ostrava 1
Registrace: 8.1.2015

Dělat radost tím, co vytvoříte, je krásné a pokud Vás to ještě baví, je to vynikající!

Zhotovování šperků mě baví, je to můj veliký koníček, který mě také uklidňuje a u kterého mohu relaxovat. Znáte to dámy - práce, povinnosti. Nakoupit v supermarketu a s nákupem domů, vynést koš a vyslechnout problémy manžela, vyžehlit prádlo, sem tam vyluxovat. Klasika. My holky šikovné ale máme své koutky, kde můžeme na chvíli uniknout z šedého světa reality do toho svého, okrášlujícího, zjemňujícího, barevného a hlavně kreativního. Jsou to naše "ostrůvky naděje", ze kterých jako lodičky vyplouvají naše výrobky k druhým lidem, kterým třeba udělají radost. Já jsem šťastná, že pár těchto "lodiček" každý den vídávám na rukou svých kamarádek a přítelkyň, spolupracovnic a dašlích blízkých. To je pro mne veliký náboj.

Náramky se snažím vyrábět z kvalitních materiálů, které pečlivě vybírám a každý kus je originálem. Když člověk netvoří dle nějaké předlohy, snad to ani jinak nejde. V každém kousku jako bych ukryla kousek své nálady, emoce, trochu světla nebo tmy, špetku nálady a trošku citu.

Snažím se tvořit věci, které se mi samotné líbí a ke kterým mám nějaký vztah a cit. Netvořím cíleně ani s rozmyslem. Někdy vyrábím náramky z paměťového drátu, někdy wrapy z kůže nebo náušnice a náhrdelníky na lanku. Jak to přijde - tak to je. Vše dle nálady a potřeby mých rukou, oka a srdce.

Snad se moje výrobky budou líbit i Vám a přenesou na Vás pozitivní energii, dobrou náladu a optimismus. 

Děkuji za návštěvu mého obchůdku! 

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučená zásilka, dopis. Pečlivě zabalené v bublinkové obálce, balíčku, krabičce.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím