Profil uživatele
Susina
Prodávající
Praha 4 - Braník
Registrace: 2.6.2008

Vítejte v mém barevném světě..

Jmenuji se Jitka a tvořím. Pořád. Je to pro mě relax, odpočinek od práce, útěk do úplně jiného světa, ve kterém si realitu přetvářím podle svých představ a vkládám do svých šperků.

V posledních letech se zaměřuji hlavně na korálky a polymerové hmoty a cokoli, co z nich lze vyčarovat. Korálky jsou u nás doma všude, na nábytku, zemi, dokonce se objevily i v troubě na pečených bramborách - netuším, jak se tam dostaly.... Kocourům občas vybírám z kožichu nikoli blechy, ale korálky a a musím jím vysvětlovat, že fimo rozhodně není k jídlu :-)

Jsem autorka knížky Šité korálky - korálkové šperky, kterou  vydala Grada a která k mé obrovské radosti měla velký úspěch.... v březnu 2011 vyšlo pokračování, Šité korálky II:-)) Na jaře r. 2013 vyšly Šité válečky :-)

Občas publikuji návody, nejnovější návodyy najdou registrovaní uživatelé na webu našeho největšího korálkového obchodu :-)

Zboží prodávám i mimo Fler, pokud je u některého šperčíku poznámka, že již byl prodán mimo Fler a přesto byste chtěly stejný nebo podobný, dejte mi vědět vniřní poštou :-)

Zboží zasílám v bublinkové obálce, doporučeně, při objednávce více kousků samozřejmě platíte poštovné pouze jednou. Pokud se vám nějaký šperčík bude líbit, ale chtěly byste třeba jinou barevnou kombinaci, nebo si vymyslely jakýkoli návrh na změnu, dejte vědět..:-)

Těším se na každý návrh, nápad, komentář...:-)

 

 

 

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
656475
23.9.2017 Už chystám Vánoce.... postupně budu vkládat kolekce vánočních ozdobiček, podkafíček... :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.