Mé výrobky nyní nově naleznete pod novým nickem "dárek dětem"
Profil uživatele
Šustrovka
Prodávající
Trhové Sviny
Registrace: 12.3.2011

Vítejte na mém profilu :)

Mé jméno je Veronika Šustrová - to mám po manželovi :-), ale někteří přátelé mně oslovují prostě Šustrovko. Krom již zmiňovaného chotě a několika druhů zvířecí havěti momentálně disponuji dvěma dcerami, s jednou z nich jsem nyní na rodičovské dovolené. A aby se mi náhodou nezkrátily z toho nicnedělání žíly :-),  prakticky každou volnou chvilku trávím malováním na dřevo. Začínala jsem různými výtvory pro rodinu, pak pro přátele a přátele mých přátel, až jsem se rozhodla ke vstupu na Fler, kde jsem byla již nějakou dobu jako nakupující. 

Nejraději maluji věci určené pro děti (to je asi tou rodičovskou deformací :-) ) a každá nová zakázka je pro mně výzvou. Nemám umělecké vzdělání, ani se za umělce nepovažuji, zkrátka mně to baví. A pokud Vás osloví něco z mých stávajících výtvorů nebo budete mít vlastní požadavek a rozhodnete se vložit důvěru v mé ruce, bude mi potěšením Vaše přání splnit k maximální spokojenosti.

Maluji akrylovými barvami a každý výrobek je na závěr 2x přelakován pro snadnou údržbu. Více informací neleznete pod jednotlivými výrobky. 

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno Českou poštou po připsání částky na účet, je zabaleno v bublinkové fólii a v krabici.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
83662
22.8.2012 Mé výrobky nyní nově naleznete pod novým nickem: www.fler.cz/darek-detem...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím