Profil uživatele
Sváča
Prodávající
Praha 5 - Zbraslav
Registrace: 25.11.2009

Krásný den všem,

vítejte na Sváča profilu, kde můžete najít smaltované šperky a dekorace pro radost.

 

Pracuji s polotechnickým i šperkařským smaltem, který je nanášen na měděný, ručně řezaný plech a pálený na cca 800st. v elektrické pícce. Ke smaltu jsem se dostala v roce 2000, kdy jsem pracovala 3 roky v jedné pražské dílně. Potom jsem se potloukala různejma kancelářskejma zaměstnáníma a ruční práci hodila za hlavu. Je fakt, že mi chyběla, ale neřešila jsem to. V současné době jsem na mateřské, synovi bylo nedávno 2 a půl roku , a já začala přemýšlet o tom, že by nebyl špatný návrat k ruční práci. Chyběla mi kreativita i barvy, který jsou pro můj život důležitý. Nakopnutí zpátky ke smaltu přišlo od Orit, který moc děkuju, že mi otevřela svým mailem oči... a já se rozhodla nechat věcem volnej průběh a věřila tomu, že se všechno stane přesně tak jak má... a tak věci plynuly až do teďka a na konci tohoto kontinua se nachází moje současná práce :):):).

 

S láskou,

Jana Sváča

 

Na Fleru můžete najít taky moje oblíbence:

Orit, IngK, slavkaleon, Mlsouna, Aldu, holky od smaltu - Evofelii a Lucku Tromalo Vududoro, taky Smalt Pařez... a spousty dalších... :).

 
Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně poštou, zabalené v bublinkové obálce.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím