Profil uživatele
svajara
Prodávající
Kyjov
Registrace: 10.9.2012

Ukázky mého tvoření ;-)

 

Dobrý den,

vítám Vás na svých stránkách. Moje původní povolání je sociální pracovnice v pomáhající profesi a možná právě proto utíkám ke tvoření, které je můj velký koníček. Nejsem profesionál a mé tvoření jde ze srdce. Zejména motivy andělů a andílků a duchovní tématika. Práce s hlínou je pro mě tou největší terapii a radostí, kterou se snažím vkládat do hotového výrobku. Snad k vám vás skrze ně přijde pokoj, radost a kousek mého srdce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží je pečlivě zabaleno, většinou v bublinkové fólii. Je zasíláno prostřednictvím ČESKÉ POŠTY. Je možné si zboží vyzvednout i osobně.
Obchodní podmínky

Objednávka
- Možnost osobního odběru v místě bydliště. 
Dodací podmínky
Veškeré vystavené zboží je skladem. Zboží je expedováno do 2-3 pracovních dnů po připsání částky na účet. O odeslání balíčku jste informováni.

Odstoupení od smlouvy 
- Zákazník má právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od dodání zboží. 
- Zboží musí být kompletní, nepoužívané včetně dokladu o jeho koupi, řádně zabaleno, aby nedošlo k jeho poškození. Peníze budou neprodleně zaslány zpět převodem na Váš účet.  
- Zboží musí být zasláno doporučeně na uvedenou korespondenční adresu. Zboží zaslané na dobírku nebude vyzvednuto. Náklady na poštovné, spojené s vrácením zboží, nese zákazník.  

Reklamace a záruka 
Na prodávané zboží se vztahuje záruka ze zákona 24 měsíců od zakoupení. 
Reklamace se vztahuje pouze na vady výrobku.  
V případě viditelného poškození balíku, má zákazník povinnost překontrolovat zboží při převzetí zásilky v přítomnosti doručovatele. Za vzniklou škodu při přepravě prodejce nezodpovídá, nutno uplatňovat u přepravce. Při reklamaci je nutné předem informovat prodávajícího.  
Zákazník odešle zboží řádně zabalené doporučeně na korespondenční adresu. Zboží zaslané na dobírku nebude vyzvednuto. 
K reklamaci přiložte kopii dokladu o koupi, písemný popis vady.  
Reklamace musí být vyřízena do 30 dní. 
Reklamace se vztahuje pouze na vady výrobku, ne na běžné opotřebování, škodu způsobenou špatným používáním, špatným skladováním, nesprávnou údržbu a pod.
Výměna zboží
V případě potřeby, nepoužité a nepoškozené zboží, po předcházející telefonické či písemné (e-mailem) domluvě  vyměníme, a to do 14 dnů od data zakoupení.
Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši fakturační adresu, a to včetně kopie dokladu o zaplacení.
Bude-li zboží v pořádku, obratem Vám zašleme jiný druh zboží. 
Zboží musí být neporušené, nepoužívané, tj. bez zjevných známek jakéhokoli opotřebení či poškození, aby bylo schopné dalšího prodeje.
Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, nese zákazník. 
Ochrana osobních údajů
Veškeré údaje jsou pouze pro vyřízení objednávky.  
Nejsou poskytovány třetím osobám. Svou registrací poskytuji prodávajícímu (dále jen „správci“) své výše uvedené osobní údaje, a to za účelem uzavírání smluv se správcem prostřednictvím jeho internetového obchodu.
Zároveň souhlasím, aby správce výše uvedené údaje v rámci svých činností, zejména marketingových, zpracovával a shromažďoval zejména ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, uschováváním, tříděním, kombinováním, používáním a likvidováním v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění. Správce je oprávněn tak činit po dobu neurčitou. Tento souhlas mohu kdykoli odvolat.
Mám i nadále právo k přístupu ke všem údajům o své osobě, právo na jejich opravu a další práva stanovená v § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění, o čemž jsem byl správcem informován. Informace o těchto údajích mi poskytne správce kdykoli na základě mé písemné žádosti.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím