Domů Profil prodejce svarnetic
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Zlín, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 29
Aktivita: aktivní
Registrace: 22.2.2011
Město: Zlín
Stát: ČR

svarnetic

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

dovolte mi představit Vám mé lepenkové zbroje pro malé rytíře a rytířky

Jsem původním povoláním televizní střihač, ale potřebuju nutně taky vytvářet jaksi něco hmotného, a tak vzhledem k tomu, že jsem fanda do historie, šermu a pracoval jsem dlouho s dětmi, pustil jsem se do těhle dětských zbrojí, které vnikaly původně jako rekvizity programu pro děti na hradě Bouzov a později již jako samostatná kategorie mých výtvorů.

Moje filozofie při výrobě lepenkových zbrojí a brnění pro děti vychází ze dvou zásad, a to funkčnosti a odolnosti. Nesnažím se o nějakou dobovou přesnost, zbroje jsem proto sestylizoval tak, aby volně připomínaly historické předlohy a ve jménu praktičnosti a funkčnosti jsem vše zjednodušil, aby zbroje byly maximálně odolné a funkční pro běžné dětské hraní na rytíře.

Proto jsem jako základní materiál zvolil pevný a pružný karton z recyklovaného papíru tloušťky 2-4mm ( tzv. šedá lepenka).Všechny spoje jsou nýtované, žádné lepení, či podobné postupy. Přilby mají zapínání na suchý zip a díky pružnosti a tvárnosti lepenky dobře sedí na hlavě, nekloužou se a nebrání ve výhledu.

To, co mě asi nejvíc odlišuje od ostatních výrobců je povrchová úprava. Díky speciální technice ruční patiny dostávají zbroje neuvěřitelně realistický vzhled mírně broušeného a bojem zašlého železa. Použité barvy mají atest pro použití v hračkářském průmyslu, žádné stříkání pistolí, vše je štětec a ruční patina.

tak snad se vám budou líbit


Způsob dopravy
zboží posílám českou poštou na dobírku
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od svarnetic

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--