Profil uživatele
Svatba s Lucií
Prodávající
Ústí nad Labem
Registrace: 1.4.2012

Vítá Vás Svatba s Lucií!

Nápad vyrábět Svatební deník přišel nečekaně. Okolo mě se to začalo množit zasnoubeními a velkými plány na svatební den a řada mých kamarádek si postěžovala, že mají v plánech zmatek.... Tak jsem zkusila vymyslet něco, kam si mohou všechny své poznámky napsat, vlepit fotografie šatů nebo místa, kde se bude obřad konat a kde budou mít všechny kontakty vždycky pohromadě. 

A protože už většina mých kamarádek Svatební deník má, chtěla jsem ho nabídnout i dalším nevěstám, které chtějí mít všechny plány na jednom místě a chtějí, aby jejich Svatební deník pěkně vypadal. Deník obsahuje všechny detaily, které je potřeba pro tradiční svatbu zařídit. Nechybí listy na kontakty, poznámky ale i stránky na nalepení fotografií. Vše je krásně sladěno a pokud si zrovna nevyberete vzhled Svatebního deníku, který by se Vám zamlouval v mé nabídce, napište mi a určitě dokážu splnit Vaše představy. 

Krásný den a příjemné plánování Vaší jedinečné svatby, Vaše Lucie

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
611517
31.3.2017 Dobrý den,
omlouvám se, ale bohužel musíme v tuto chvíli dočasně výrobu Svatebních deníku přerušit. Věříme, že se zase brzy vrátíme.
Děkujeme za pochopení
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím